Ana sayfa > Hakkımızda

YNT Petrokimya Makine Ekipmanları Ltd, Wuxi, Çin'de Nisan 2007'de Wuxi Aochi Filtre Ekipmanları Ltd. Şti. Tarafından kurulan tamamen bağlı bir yan kuruluş olarak, önde gelen yerli mikro filtre tedarikçilerinden biridir ve aynı zamanda özellikle zorlu koşullar altında filtre tasarımı. Çekirdek ürünler arasında ayırıcı filtreler, mikro filtreler, torba filtreler, basınçlı kap filtreleri, otomatik temizleme filtreleri, yüksek basınçlı filtreler, statik karıştırıcılar ve dikiz aynaları ve benzeri yer almaktadır. Bu tür ürünler, Çin Ulusal Offshore Petrol Şirketi, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Çin Ulusal Petrol Şirketi, Shell, Nanjing Çelik Grubu, BASF ve Sony'nin Batı-Doğu Gaz Projesi Bölümü gibi pek çok müşteri tarafından övüldü ve övüldü. .


YNT, dünyanın önde gelen filtreleme üretim ekipmanlarını ve üretim süreçlerini seçerek, kartuş işleminde Ar-Ge deneyiminin yıllarını bütünleştirerek ve çeşitli filtreleme yöntemleri kullanarak küresel endüstride müşterilerine en ekonomik ve en profesyonel filtreleme çözümlerini sunmayı taahhüt eder ve ayırma teknolojilerini kapsar. Sinterlenmiş kartuş, paslanmaz çelikten katlanan kartuş, sıkıştırılmış kartuş, membran kartuş ve diğer filtre malzemeleri çeşitli tasarımlı filtre kabuklarıyla birleştiğinde petrokimya, petrol rafinerisi, yeni enerji, çelik ve demir, kimyasal, ilaç, gıda ve çevre düzenlemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. su arıtma ve diğer sanayi.

YNT, uzun yıllardır endüstriyel topluluğa hizmet sunarak, ISO9001 Uluslararası Kalite Sistemini kesinlikle uygulamaktadır. YNT, ülkede bir dizi proje departmanı ile size en mükemmel satış sonrası servis sistemini sağlayabilir ve size Çin'de 24 saat içinde hizmet verebilmek için siteye ulaşabiliriz.

Gelecekte, "güvenlik, profesyonellik, yenilikçilik ve işbirliği" nin temel değerlerine bağlı YNT, müşterilere daha kaliteli ürünler ve daha verimli hizmetler sunmaya devam edecek ve filtreleme teknolojisi yeniliğine yeni katkılar yapmak için gayret gösterecektir.