Dubleks Torbalı Filtre Torbası Filtrasyon Ekipmanları

Dubleks torba filtresi tanıtımı INOCO-D duplex torba filtresi, iki takımın torba filtre kullanarak etkileri elde etmek için bir iş, bir bekleme veya iki filtre kullanan filtre sistemidir. Kurulum ve temizlik için daha kolaydır ve daha büyük filtre alanı daha kirli miktarda olacaktır, daha fazla çalışma süresi ...

Ürün ayrıntıları

Dubleks torbalı filtre tanıtımı

INOCO-D dubleks torba filtresi, iki takımın torba filtrelerini kullanarak etkileri elde etmek için kullanılan filtre sistemidir; bir iş, bir bekleme veya iki filtre her ikisinde de çalışır. Montajı kolaydır ve temiz ve daha geniş filtre alanı daha kirli miktara, daha fazla çalışma süresine ve daha az temizleme süresine sahip olur.

Makul yapısı, küçük, iyi sızdırmazlık, geniş akış kapasitesi kolay operasyon küçük bir alanı kaplamak, filtre işleme iç ve dış kumlama veya parlatma işlemi, bu nedenle yüzey düzgün ve iyi yüzey performansı.


Teknik veri

Malzeme: CS, SS304, SS316L, CS astarlı PO, CS kaplı PTFE

Filtre doğruluğu: 2-100mesh

Çalışma sıcaklığı: 0-500 ℃

Çalışma basıncı: 0-20 Mpa

Tasarım kodu: H21637-1991, ASME VIII

Seçeneği seçin

Ayarlanabilir filtre ayağı

Isıtmalı ceket

Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç tasarımı

Uygulama

产品 说明 模板 254114.png

Otomotiv

Ön işlem banyolarının filtrasyonu, E-Coat, son kat ve clearcoat, primer, boya halka hattı filtreleri, parça temizleme sıvıları, çekme bileşikleri, yağlayıcılar, metal işleme sıvıları ve pompa emme filtrelerinin filtrasyonu.

产品 说明 模板 254459.png

Kimyasal

Katalizör geri kazanımı, boru skalasının çıkarılması, sulu akışkan sıvıların, alkalilerin, asitlerin ve çözücülerin parlatılması, emülsiyonların ve dispersiyonların filtrasyonu, reçinelerden jel çıkarılması. İnce kimyasallar endüstrisinde aktifleştirilmiş karbon veya katalizör çıkarımı, kimyasal işlemede zorlu bir uygulamanın tipik bir örneğidir. INOCO Filtre Torbaları, yüksek filtreleme verimliliği için uzun ömür ve güvenilirlik ile birlikte bu uygulama gereksinimlerini karşılar.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronik

Maliyet verimliliğini artırmak için, 웨이퍼 ve talaş işleme, elektronik banyolar, foto kimyasal polisaj ve yüksek saflıkta su filtrasyonu ve çeşitli zar filtreleme proseslerinin ön filtrasyonu. INOCO Filtre Torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı performansı gösterir.

产品 说明 模板 255469.png

Yiyecek ve içecek

Şarap, alkollü içkiler ve biranın polisaj filtrasyonu, yenilebilir yağlardan partiküllerin çıkarılması, karbon siyahının selülozdan uzaklaştırılması, jelatinlerin siyam giderilmesi, sıvı şeker, kalın meyve suyu, mısır şurubu parlatma, nişasta işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler. Birçok INOCO Filtre Torbası, FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlarına uygundur ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli taleplerini karşılayabilir.

产品 说明 模板 256007.png

Metal İşleme

Hidrolik yağın filtrasyonu, ön işleme sistemi filtrasyonu, değerli metal geri kazanımı, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikleri. Parça temizleme makineleri, filtre torbalarını parçaları üzerindeki kir kalıntılarını en aza indirgemek için kullanır.

产品 说明 模板 256358.png

Petrokimya

Yağlama yağları, yakıt katkı maddeleri, arttırılmış yağ geri kazanım, amin çözeltilerinin filtrasyonu, glikol sıvılarının filtrasyonu, gaz saflaştırma işlemleri, damıtma ve çatlama işlemleri, amin yıkayıcılar, kıyıdan uzaktaki filtre istasyonları, petrol sondajı ve enjeksiyon sıvıları.

产品 说明 模板 256762.png

Boya ve Lak

Topakların giderilmesi, boya pıhtılarının giderilmesi, çözücü filtrasyon, depolama kirleticilerinin giderilmesi, dolum hatları ve boya karıştırma hatları, monomerin arıtılması.

产品 说明 模板 257071.png

İlaç

Pahalı aktif bileşenlerin geri kazanımı, katalizör kaplama, aktif karbon saflaştırma ve uzaklaştırma, jelatinlerin süzülmesi, hormonlar, vitamin özleri, bitkisel karışımların parlatılması, plazmadan protein çıkarılması, salin solüsyonlarının filtrasyonu.

产品 说明 模板 257454.png

Reçineler, Plastikler, Mürekkepler ve Kaplamalar

Yağ ve polimer filtrasyon, dispersiyonlar, polimerizasyon partileri, kutu kaplamaları için reçineler, plastik bileşimi, baskı mürekkebi, plastik işleme, kağıt kaplamalar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyonu.

产品 说明 模板 257814.png

Su arıtma

Kuyu suyu filtrasyonu, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru kireç giderme, kum ve yosunların deniz suyundan alınması, iyon değişim reçine giderme, kalsiyum çökelmesinin giderilmesi, su arıtımında kullanılan kimyasalların filtrasyonu, soğutma kulesi tesisatlarının tozdan arındırılması. Yüzey suyu filtrasyonu, geleneksel olarak kartuş filtrasyonun hakim olduğu bir alandır. Şimdi, INOCO Yüksek Performanslı Filtre Torbalarının yüksek verimli ve uzun ömürlü olması, pahalı kartuşlara maliyet açısından etkili bir alternatiftir.


Servisimiz

Ø Teknik tasarım ve çözümleri sunmak;

Ø Yeni tesis yapım rehberliği;

Ø Standart olmayan ekipmanın tasarımı ve imalatı;

Ø Sözleşmeye göre meslekî teknik eğitim ve rehberlik;

Ø İsteğe bağlı aksesuarlar tedarik etmek;

Ø Tele-teknik danışmanlık ve hizmetler;

Ø Müşteri ihtiyaçlarına göre diğer özel teknik servis.

avantaj

■ Sıkışan filtre, çalışırken en düşük basınç kaybına sahip olmak için her bir filtre muhafazası uygulamasında maksimum filtreleme alanı sağlamak için farklı miktarlardaki elementlerle donatılabilir.

■ Daha yüksek akış oranı.

■ Sabit filtre elemanı ve çeşitli seçenekler.

■ Tam otomatik otomatik temizleme, otomatik filtredir.

■ Basit, güvenilir ve ekonomik.

SSS

1. Fabrikanız nerededir?

C: Fabrikamızın adresi: No.58 Rongxing 3rd Road, Furong sanayi parkı, Wuxi şehri, Jiangsu eyaleti, Çin.

2. Ürünleriniz hangi seviyede?

C: Şimdiye kadar CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME belgelerine sahibiz.

3. Makine, logomuza koymak gibi ihtiyaçlarımız doğrultusunda özelleştirilebilir mi?

C: Kesinlikle makinemiz ihtiyaca göre özelleştirilebilir, Logonuzu da kullanabilirsiniz.

4. Hangi ödemenin şirket tarafından kabul edileceğini bildirebilir miyim?

C: Sevkiyat öncesi% 100 T / T ve L / C tarafından ödenen dengeli T / T tarafından ödenen% 30 mevduat mevcuttur.


图片6.png

Sorgulama