Çatlak Torbası Filtre Mahfazası Su Torbası Filtresi

Hoop torbalı filtre gövde tasarımı Hoop tipi paslanmaz çelik torba filtresi, düşük bir emiş şartına uygun olup, ekonomik bir seçimdir, bu tür filtre havalandırma ve basınç ölçer bağlantısı ile donatılmıştır. Ayrıca boyut 1 # ve boyut 2 # filtre torbası seçilebilir. Özellikler 1.Manuel açık, V ...

Ürün ayrıntıları

Çatı filtre gövdesi tanıtımı  

Hoop tipi paslanmaz çelik torba filtresi ekonomik bir seçim olan düşük çekiş durumu için uygundur, bu tür filtre havalandırma ve basınç göstergesi bağlantısı ile donatılmıştır. Ayrıca boyut 1 # ve boyut 2 # filtre torbası seçilebilir.

Özellikler

1.Manuel açık, V tipi çember, gereçlere gerek yok.
2.Four type ortak filtre torbaları referans için: Boyut 1, boyut 2, boyut 3 ve boyut 4.
3.Carbon çelik, paslanmaz çelik 304, 316L isteğe bağlıdır.
4. Parlatma veya kumlama işlemi, iç yüzeyin temizlenmesi kolaydır.
5.Sanitary parlatma müşterilerin sıkı gereksinimlerini karşılayabilir.
6.Standart çanta tipi arayüz, farklı kurulum şekli.
7. Hızlı açık halka cıvatası, açık ve kapalı kolaydır.
8. Kurulum alanı, alan gereksinimlerine göre hızla ayarlanabilir.

图片4.png

Teknik veri  

Standart tasarım ve üretim: HG21637-91 veya ASME VIII
Standart flanş: HG, GB, ANSI, JIS, DIN.
Malzeme: SS304, SS316L
Çalışma basıncı: 0.3 ~ 0.8 MPa
Bağlantı tipi: Diş, kasnak, flanş.
Giriş ve çıkış boyutu: 1-2 ".
Boşaltma ebadı: 1/4 ".
Filtre torbası modeli: 1 #, 2 #
Filtrasyon doğruluğu: 0.5um-800um.
Tasarım basıncı: 1.0Mpa.
Tasarım sıcaklığı: 80 ℃.
Yüzey işleme: kumlama, iç veya dış yüzey ile parlatma.

Model seçimi  

water bag filter.jpg 


Model numarası

SGD-I-1

SGD-I-2

SGD-I-3

SGD-I-4

Kapasite (m3 / saat)

20

40

6

12

Filtre alanı (m2)

0.25

0.5

0.09

0.16

Uygulanan koşul

Max.6 bar / 80 ℃ sırasıyla 10bar / 30 ℃

Max.9 bar / 80 ℃ sırasıyla 10bar / 30 ℃

Filtre hacmi (litre)

15.5

27

3

4.5

Montaj yüksekliği (mm)

Approx.980

Approx.1810

Approx.590

Approx.900

Filtre ağırlığı (kg)

Yaklaşık 12

Approx.17

Yaklaşık 5

Approx.6

Bağlantı boyutu (giriş ve çıkış)

DN50; 2 "BSP dişli

DN32; 1 1/2 "BSP ipliği


Uygulama  

产品 说明 模板 254114.png

Otomotiv

Ön işlem banyolarının filtrasyonu, E-Coat, son kat ve clearcoat, primer, boya halka hattı filtreleri, parça temizleme sıvıları, çekme bileşikleri, yağlayıcılar, metal işleme sıvıları ve pompa emme filtrelerinin filtrasyonu.

产品 说明 模板 254459.png

Kimyasal

Katalizör geri kazanımı, boru skalasının çıkarılması, sulu akışkan sıvıların, alkalilerin, asitlerin ve çözücülerin parlatılması, emülsiyonların ve dispersiyonların filtrasyonu, reçinelerden jel çıkarılması. İnce kimyasallar endüstrisinde aktifleştirilmiş karbon veya katalizör çıkarımı, kimyasal işlemede zorlu bir uygulamanın tipik bir örneğidir. INOCO Filtre Torbaları, yüksek filtreleme verimliliği için uzun ömür ve güvenilirlik ile birlikte bu uygulama gereksinimlerini karşılar.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronik

Maliyet verimliliğini artırmak için, 웨이퍼 ve talaş işleme, elektronik banyolar, foto kimyasal polisaj ve yüksek saflıkta su filtrasyonu ve çeşitli zar filtreleme proseslerinin ön filtrasyonu. INOCO Filtre Torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı performansı gösterir.

产品 说明 模板 255469.png

Yiyecek ve içecek

Şarap, alkollü içkiler ve biranın polisaj filtrasyonu, yenilebilir yağlardan partiküllerin çıkarılması, karbon siyahının selülozdan uzaklaştırılması, jelatinlerin siyam giderilmesi, sıvı şeker, kalın meyve suyu, mısır şurubu parlatma, nişasta işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler. Birçok INOCO Filtre Torbası, FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlarına uygundur ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli taleplerini karşılayabilir.

产品 说明 模板 256007.png

Metal İşleme

Hidrolik yağın filtrasyonu, ön işleme sistemi filtrasyonu, değerli metal geri kazanımı, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikleri. Parça temizleme makineleri, filtre torbalarını parçaları üzerindeki kir kalıntılarını en aza indirgemek için kullanır.

产品 说明 模板 256358.png

Petrokimya

Yağlama yağları, yakıt katkı maddeleri, arttırılmış yağ geri kazanım, amin çözeltilerinin filtrasyonu, glikol sıvılarının filtrasyonu, gaz saflaştırma işlemleri, damıtma ve çatlama işlemleri, amin yıkayıcılar, kıyıdan uzaktaki filtre istasyonları, petrol sondajı ve enjeksiyon sıvıları.

产品 说明 模板 256762.png

Boya ve Lak

Topakların giderilmesi, boya pıhtılarının giderilmesi, çözücü filtrasyon, depolama kirleticilerinin giderilmesi, dolum hatları ve boya karıştırma hatları, monomerin arıtılması.

产品 说明 模板 257071.png

İlaç

Pahalı aktif bileşenlerin geri kazanımı, katalizör kaplama, aktif karbon saflaştırma ve uzaklaştırma, jelatinlerin süzülmesi, hormonlar, vitamin özleri, bitkisel karışımların parlatılması, plazmadan protein çıkarılması, salin solüsyonlarının filtrasyonu.

产品 说明 模板 257454.png

Reçineler, Plastikler, Mürekkepler ve Kaplamalar

Yağ ve polimer filtrasyon, dispersiyonlar, polimerizasyon partileri, kutu kaplamaları için reçineler, plastik bileşimi, baskı mürekkebi, plastik işleme, kağıt kaplamalar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyonu.

产品 说明 模板 257814.png

Su arıtma

Kuyu suyu filtrasyonu, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru kireç giderme, kum ve yosunların deniz suyundan alınması, iyon değişim reçine giderme, kalsiyum çökelmesinin giderilmesi, su arıtımında kullanılan kimyasalların filtrasyonu, soğutma kulesi tesisatlarının tozdan arındırılması. Yüzey suyu filtrasyonu, geleneksel olarak kartuş filtrasyonun hakim olduğu bir alandır. Şimdi, INOCO Yüksek Performanslı Filtre Torbalarının yüksek verimli ve uzun ömürlü olması, pahalı kartuşlara maliyet açısından etkili bir alternatiftir.


Şirket kilometre taşları

1996 Wuxi Aochi Filtrasyon Equipment Co, Ltd Wuxi kuruldu ve Wuxi yabancı şirket için OEM ürünler üreten ilk şirket oldu.
2007 Wuxi Aochi yeniden yapılandırıldı ve odaklandığı YNT kuruldu
Filtre ve filtre elemanlarının imalatı ve satışı üzerine.
2011 Filtre elemanı üretim üssü Nantong fabrikasını kurdu.
2012 Otomatik filtrasyon sisteminin tasarımı ve imalatı için Furong fabrikası kuruldu.  
2014 Yeniden yapılandırılmış Guangzhou dingsuo, YNT anti korozyon donanımı kuruldu.


图片6.png

Sorgulama