Büyük Filtre Torbaları Filtre Torbası

Büyük filtre torbaları giriş SGD-01D serisi büyük filtre torbası, bol filtrasyon alanı ve safsızlık depolama kapasitesine sahiptir. Mevcut torba filtre sistemi bu filtre torbası serisini kullanabilir. Filtre torbasının ömrünü uzatmaz, değiştirme frekansını düşüremez, aynı zamanda ...

Ürün ayrıntıları

Büyük filtre torbası giriş

SGD-01D serisi geniş filtre torbası, çok miktarda filtreleme alanı ve empürite depolama kapasitesine sahiptir. Mevcut torba filtre sistemi bu filtre torbası serisini kullanabilir. Filtre torbasının ömrünü uzatmaz, değiştirme frekansını düşürmez, aynı zamanda kesinti ve değiştirme maliyetlerini de düşürebilir. Büyük akış filtresi torbasını kullanan müşteriler, büyük akış filtrelemesinin gereksinimlerini karşılamak için filtreleme maliyetini düşüren daha küçük bir filtre kullanabilirler.


Bir avantaj

Saflık depolama kapasitesi, geleneksel 2 # filtre torbasının 1,8 kat, yatırımdan tasarruf etmek ve maliyeti kullanmaktır.
Görünüm boyutu uluslararası standart filtre torbası ile aynıdır, kolayca SGD-G5 serisi büyük akış filtresi torbasına yükseltilebilir.
Mükemmel sızdırmazlık efekti ve kolay kurulum olan patent Sync - Ring ™ serisi filtre torba halkasını kullanın.
Destek sepeti tahrip edici basınç testi, yüksek mukavemet ve yüksek güvenlikten geçti.
SGD-G5 serisi büyük akış filtresi torbası montaj braketi ile değiştirme, 30 saniye içinde olan standart filtre torbasından daha hızlı olacaktır.

Teknik veri

Filtreleme doğruluğu (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Filtre torbası malzemesi: PP, PE, NYLON
Çalışma sıcaklığı: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Maksimum değiştirme basıncı: 0.5-1 kg / cm2 (farklı viskoziteye göre)
Filtre torbası boyutu (inç): çap 7, uzunluk 28
Maksimum akış (su): 20-45 m3 / h

200 mikron filtre bag.jpg

Uygulama

产品 说明 模板 254114.png

Otomotiv

Ön işlem banyolarının filtrasyonu, E-Coat, son kat ve clearcoat, primer, boya halka hattı filtreleri, parça temizleme sıvıları, çekme bileşikleri, yağlayıcılar, metal işleme sıvıları ve pompa emme filtrelerinin filtrasyonu.

产品 说明 模板 254459.png

Kimyasal

Katalizör geri kazanımı, boru skalasının çıkarılması, sulu akışkan sıvıların, alkalilerin, asitlerin ve çözücülerin parlatılması, emülsiyonların ve dispersiyonların filtrasyonu, reçinelerden jel çıkarılması. İnce kimyasallar endüstrisinde aktifleştirilmiş karbon veya katalizör çıkarımı, kimyasal işlemede zorlu bir uygulamanın tipik bir örneğidir. INOCO Filtre Torbaları, yüksek filtreleme verimliliği için uzun ömür ve güvenilirlik ile birlikte bu uygulama gereksinimlerini karşılar.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronik

Maliyet verimliliğini artırmak için, 웨이퍼 ve talaş işleme, elektronik banyolar, foto kimyasal polisaj ve yüksek saflıkta su filtrasyonu ve çeşitli zar filtreleme proseslerinin ön filtrasyonu. INOCO Filtre Torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı performansı gösterir.

产品 说明 模板 255469.png

Yiyecek ve içecek

Şarap, alkollü içkiler ve biranın polisaj filtrasyonu, yenilebilir yağlardan partiküllerin çıkarılması, karbon siyahının selülozdan uzaklaştırılması, jelatinlerin siyam giderilmesi, sıvı şeker, kalın meyve suyu, mısır şurubu parlatma, nişasta işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler. Birçok INOCO Filtre Torbası, FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlarına uygundur ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli taleplerini karşılayabilir.

产品 说明 模板 256007.png

Metal İşleme

Hidrolik yağın filtrasyonu, ön işleme sistemi filtrasyonu, değerli metal geri kazanımı, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikleri. Parça temizleme makineleri, filtre torbalarını parçaları üzerindeki kir kalıntılarını en aza indirgemek için kullanır.

产品 说明 模板 256358.png

Petrokimya

Yağlama yağları, yakıt katkı maddeleri, arttırılmış yağ geri kazanım, amin çözeltilerinin filtrasyonu, glikol sıvılarının filtrasyonu, gaz saflaştırma işlemleri, damıtma ve çatlama işlemleri, amin yıkayıcılar, kıyıdan uzaktaki filtre istasyonları, petrol sondajı ve enjeksiyon sıvıları.

产品 说明 模板 256762.png

Boya ve Lak

Topakların giderilmesi, boya pıhtılarının giderilmesi, çözücü filtrasyon, depolama kirleticilerinin giderilmesi, dolum hatları ve boya karıştırma hatları, monomerin arıtılması.

产品 说明 模板 257071.png

İlaç

Pahalı aktif bileşenlerin geri kazanımı, katalizör kaplama, aktif karbon saflaştırma ve uzaklaştırma, jelatinlerin süzülmesi, hormonlar, vitamin özleri, bitkisel karışımların parlatılması, plazmadan protein çıkarılması, salin solüsyonlarının filtrasyonu.

产品 说明 模板 257454.png

Reçineler, Plastikler, Mürekkepler ve Kaplamalar

Yağ ve polimer filtrasyon, dispersiyonlar, polimerizasyon partileri, kutu kaplamaları için reçineler, plastik bileşimi, baskı mürekkebi, plastik işleme, kağıt kaplamalar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyonu.

产品 说明 模板 257814.png

Su arıtma

Kuyu suyu filtrasyonu, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru kireç giderme, kum ve yosunların deniz suyundan alınması, iyon değişim reçine giderme, kalsiyum çökelmesinin giderilmesi, su arıtımında kullanılan kimyasalların filtrasyonu, soğutma kulesi tesisatlarının tozdan arındırılması. Yüzey suyu filtrasyonu, geleneksel olarak kartuş filtrasyonun hakim olduğu bir alandır. Şimdi, INOCO Yüksek Performanslı Filtre Torbalarının yüksek verimli ve uzun ömürlü olması, pahalı kartuşlara maliyet açısından etkili bir alternatiftir.


Servisimiz

Ø Teknik tasarım ve çözümleri sunmak;

Ø Standart olmayan ekipmanın tasarımı ve imalatı;

Ø Sözleşmeye göre meslekî teknik eğitim ve rehberlik;

Ø İsteğe bağlı aksesuarlar tedarik etmek;

Ø Müşteri ihtiyaçlarına göre diğer özel teknik servis.

图片1.png

Kalite güvencesi

1. Her siparişin fizibilitesini sağlamak için sıkı sözleşme denetimi tüm departmanları onayladı.

2. Toplu üretimden önce proses tasarımı ve validasyonu.

Kesinlikle tüm ham ve yardımcı malzemeler üzerinde kontrol, Tüm hammadde dünya ileri düzeyde ulaşmak.

3. Tüm alanlardaki muayene, muayene kayıtları 3 yıl izlenebilir durumda kalır.

4.Tüm müfettişler uluslararası sertifikalara sahiptir.

5.Qualified WPS ve profesyonel kaynakçılar kaynak kalitesini garanti eder.

Sevkıyattan önce bitmiş filizlerin% 6.100'ü muayenesi.

7. Gelişmiş ve eksiksiz test ve muayene ekipmanları: NDT, metal Mikroskop, darbe test cihazı, sertlik test cihazı ...

8. Muayene personeli için düzenli eğitim.

SSS

1. Fabrikanıza nasıl gidebilirim?

C: Fabrikamız Şanghay Havaalanı'na yakın, sizi havaalanında alabiliriz.

2. Makine logomuza koymak gibi ihtiyacımız doğrultusunda özelleştirilebilir mi?

C: Kesinlikle makinemiz ihtiyaca göre özelleştirilebilir, Logonuzu da kullanabilirsiniz.

3. Sipariş verdikten sonra, makinenin kurulumunu şu an hazırlayacak mısınız?

C: Tüm makineler teslimattan önce iyi test edilecektir, bu nedenle neredeyse doğrudan kullanılabilir, aynı zamanda makinemizin montajı kolaydır, müşterinin yardımına ihtiyacı olursa montajı yapmaktan memnuniyet duyarız, ancak tüm masraflar sizin tarafınızdan tahsil edilecektir.


Sorgulama