Plastik Torba Filtre Muhafazası Filtre Çözümleri

Plastik filtre mahfazası tanıtımı INOCO SGD-P plastik filtre muhafazası mükemmel kimyasal dirençli PP için olduğu gibi% 100 PP malzemeden filtreleme sistemidir, asit ve alkali sıvılardan birçoğunda uygulanabilir. Entegre gövde kabuğu, dikiş yok, ölü bir Açı yok. Doğru büyüklük ...

Ürün ayrıntıları

Plastik filtre mahfazası tanıtımı

INOCO SGD-P plastik filtre muhafazası mükemmel kimyasal dirençli PP için olduğu gibi,% 100 PP malzemeden filtreleme sistemidir, asit ve alkali sıvılardan birçoğunda uygulanabilir.

Entegre gövde kabuğu, dikiş yok, ölü bir Açı yok. Doğru büyüklük, ekonomik ve pratik ürünlerle yüksek kaliteli, yüksek verimli bir filtre olmasını sağlayabilir.


Özellikler

Tip: yan sıvı akar ve yandan dışarı akar.

Tasarım basıncı: 0.6Mpa

Tasarım sıcaklığı: 80 ℃

Maksimum akış hızı: 25m3 / sa

Filtre kepi: diş ile sıkıştırılmış

Filtrenin alt kısmı: sabit ayaklar (normalde 3 adet)

Filtre torbası: Her türlü filtre doğruluğu olan PP malzemesi

Giriş ve çıkış bağlantı tipi: 2 "diş veya 2" flanş


图片3.png

Uygulama

产品 说明 模板 254114.png

Otomotiv

Ön işlem banyolarının filtrasyonu, E-Coat, son kat ve clearcoat, primer, boya halka hattı filtreleri, parça temizleme sıvıları, çekme bileşikleri, yağlayıcılar, metal işleme sıvıları ve pompa emme filtrelerinin filtrasyonu.

产品 说明 模板 254459.png

Kimyasal

Katalizör geri kazanımı, boru skalasının çıkarılması, sulu akışkan sıvıların, alkalilerin, asitlerin ve çözücülerin parlatılması, emülsiyonların ve dispersiyonların filtrasyonu, reçinelerden jel çıkarılması. İnce kimyasallar endüstrisinde aktifleştirilmiş karbon veya katalizör çıkarımı, kimyasal işlemede zorlu bir uygulamanın tipik bir örneğidir. INOCO Filtre Torbaları, yüksek filtreleme verimliliği için uzun ömür ve güvenilirlik ile birlikte bu uygulama gereksinimlerini karşılar.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronik

Maliyet verimliliğini artırmak için, 웨이퍼 ve talaş işleme, elektronik banyolar, foto kimyasal polisaj ve yüksek saflıkta su filtrasyonu ve çeşitli zar filtreleme proseslerinin ön filtrasyonu. INOCO Filtre Torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı performansı gösterir.

产品 说明 模板 255469.png

Yiyecek ve içecek

Şarap, alkollü içkiler ve biranın polisaj filtrasyonu, yenilebilir yağlardan partiküllerin çıkarılması, karbon siyahının selülozdan uzaklaştırılması, jelatinlerin siyam giderilmesi, sıvı şeker, kalın meyve suyu, mısır şurubu parlatma, nişasta işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler. Birçok INOCO Filtre Torbası, FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlarına uygundur ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli taleplerini karşılayabilir.

产品 说明 模板 256007.png

Metal İşleme

Hidrolik yağın filtrasyonu, ön işleme sistemi filtrasyonu, değerli metal geri kazanımı, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikleri. Parça temizleme makineleri, filtre torbalarını parçaları üzerindeki kir kalıntılarını en aza indirgemek için kullanır.

产品 说明 模板 256358.png

Petrokimya

Yağlama yağları, yakıt katkı maddeleri, arttırılmış yağ geri kazanım, amin çözeltilerinin filtrasyonu, glikol sıvılarının filtrasyonu, gaz saflaştırma işlemleri, damıtma ve çatlama işlemleri, amin yıkayıcılar, kıyıdan uzaktaki filtre istasyonları, petrol sondajı ve enjeksiyon sıvıları.

产品 说明 模板 256762.png

Boya ve Lak

Topakların giderilmesi, boya pıhtılarının giderilmesi, çözücü filtrasyon, depolama kirleticilerinin giderilmesi, dolum hatları ve boya karıştırma hatları, monomerin arıtılması.

产品 说明 模板 257071.png

İlaç

Pahalı aktif bileşenlerin geri kazanımı, katalizör kaplama, aktif karbon saflaştırma ve uzaklaştırma, jelatinlerin süzülmesi, hormonlar, vitamin özleri, bitkisel karışımların parlatılması, plazmadan protein çıkarılması, salin solüsyonlarının filtrasyonu.

产品 说明 模板 257454.png

Reçineler, Plastikler, Mürekkepler ve Kaplamalar

Yağ ve polimer filtrasyon, dispersiyonlar, polimerizasyon partileri, kutu kaplamaları için reçineler, plastik bileşimi, baskı mürekkebi, plastik işleme, kağıt kaplamalar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyonu.

产品 说明 模板 257814.png

Su arıtma

Kuyu suyu filtrasyonu, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru kireç giderme, kum ve yosunların deniz suyundan alınması, iyon değişim reçine giderme, kalsiyum çökelmesinin giderilmesi, su arıtımında kullanılan kimyasalların filtrasyonu, soğutma kulesi tesisatlarının tozdan arındırılması. Yüzey suyu filtrasyonu, geleneksel olarak kartuş filtrasyonun hakim olduğu bir alandır. Şimdi, INOCO Yüksek Performanslı Filtre Torbalarının yüksek verimli ve uzun ömürlü olması, pahalı kartuşlara maliyet açısından etkili bir alternatiftir.  Bizim avantajlarımız

a. Kapsamlı üretim deneyimi: fırça filtresi, kazıyıcı filtre, paslanmaz çelik su filtresi muhafazası, ters yıkama filtresi, torba filtre muhafazası ve kartuş filtre muhafazası gibi 10 yıllık tecrübeye sahip otomatik otomatik temizleme filtresi konusunda uzmanız. Bizim avantajlarımız

b. Fırça filtresi için komple üretim tesisleri: freze tezgâhları, torna tezgahları, torna tezgahları, torna tezgahları, torna tezgahları, delme ve freze tezgahları, CNC plazma kesme makinesi, invertör nabız argon ark kaynağı makinesi, invertör eritici polar gazlı kaynaklı kaynak makinesi, kaynak Manipülatör, Co2 gaz korumalı kaynak makinesi, kendinden ayarlanabilir tekerlek rafı, sürüş ve diğer gelişmiş ekipmanlar.

c. Fırça kendinden temizleme filtresi test ekipmanı: X-ışını detektörü, elektrikli hidrolik test pompası, gerdirme makinesi vb. Gerekirse ekipman hesabı gönderilebilir.

d. Teknisyenlerimiz, bu makinelerde iyi çalışmasını sağlamak için düzenli olarak zamanlanmış bakım yapacaklardır.

e. Yüksek kaliteli hammadde: biz esas olarak Çin'de en iyi ve en büyük hammadde üreticisi olan TPCO, BAO ÇELİK, SHA ÇELİĞİ gibi büyük çelik fabrikasından hammadde seçmekteyiz.

f. Sıkı Fiziksel / Kimyasal Test Prosedürleri: Ürün tasarım ve proses gereksinimlerini karşılamak, güvenilir test verileri sağlamak.

g. Kısa Teslim süresi: Eğer 10'dan fazla set, 50 gün. 3-5 adet gerekiyorsa, biz de stok standart standart fırça kendinden temizleme filtresi, yakında teslim edebiliriz.

h. Güvenli ambalaj: ahşap eşya paslanmaz çelik su filtresi yuvamızı düzeltmek için kullanılabilir, nihayet tahta kutu ihraç edilmek üzere paketlenir, sevkıyat işareti alıcı dışındaki nakliye bilgilerini belirtmek için kasanın dışına çıkarılır.

ben. En iyi satış sonrası servis:% 60'dan fazla ürün, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'ya satılmakta ve tüm ürünler yerli ve yabancı müşteriler tarafından güvenilmektedir.


图片4.png

SSS

1. Siz bir üretici, ticaret şirketi veya üçüncü bir taraf mısınız?

C: Biz bir üreticiyiz ve 2007 yılından beri şirketimizi kurduk.

2. Ürünleriniz hangi seviyede?

C: Şimdiye kadar CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME belgelerine sahibiz.

3. Makinenizin teslim süresi nedir?

C: Genel olarak, makinemizin teslim süresi yaklaşık 30 gündür, müşteriye özel makine müşterilerimizle müzakere olarak teslim edilecektir.

4. Satış sonrası servis hakkında, denizaşırı müşterinizin yaşadığı sorunları zamanında nasıl çözebilirsiniz?

C: Makinemizin garantisi normalde 12 aydır, bu süre zarfında mümkün olan en kısa sürede değiştirilecek parçaların değişmediğinden emin olmak için uluslararası ekspres hazırlarız.

Kalite garantisi: Ekipmanın çalıştırılmasından 12 ay sonra, ancak ekipmanın tesliminden itibaren en fazla 18 ay geçtikten sonra (tüketim parçaları garanti kapsamına girmez).

5. Neden bizi seçtiniz?

C: Biz, Yüksek Teknoloji Şirketleri, AAA Sözleşmesi ve Güvenilir Şirketler, AAA Teknoloji Danışmanlık Firmasından biriyiz. Biz üretici ISO9001 sertifikası aldı.

6. Fiyat seviyeniz nasıl?

C: Fabrika doğrudan satışı, standart ürünlerden OEM parçalarına kadar tüm üretim hattı çalışma sürecine sahibiz.


Sorgulama