Petrol arıtma sistemleri hızlı açık Torbalı filtre

Aç çabuk Torbalı filtre konut giriş kolay çanta filtre yüksek yararına çalışmaya, yüksek akım uygulama ve filtre torbası teknolojisi sık değiştirilmesi için uygun, en uygun filtre ile toplu üretim süreci ve güvenlik. 1. en basit kolay özellikleri...

Ürün ayrıntıları

Hızlı açık çanta filtre konut giriş 

Kolay çanta filtre, yüksek akım uygulama ve filtre torbası teknolojisi, sık sık değiştirilmesi için uygun yüksek yararına çalışmaya en uygun filtre ile toplu üretim süreci ve güvenlik olduğunu.
   

Özellikleri 

1. en basit kolay ve Emanet iş kullanmak için sistem kısa devre dışı kaldığında için kısa, alttan yukarıya ittirmek verimlilik ve işletim maliyetlerini azaltır.
2. üç filtre ve filtre torbası arasında iyi bir sızdırmazlık sağlamak için basınç yüzük noktası, ekli araçlar işlemi çok kolay.
3. yardımcı Dengelemesi mekanizması olarak hiçbir şey, sadece el ile hafif çatı ağırlığını hafifçe yapar bahar itme ve çekme, çatı açabilir veya aşağı.
4. yüksek kaliteli O yüzük mührü, emin olun uygun ve güvenilir işlemdir.
5. içinde yan ve alt tasarım dışarı sağlar sıvı tamamen emisyon olabilir, aynı zamanda teğet kullanarak seçmek için verir.
6. standart modu için 2 ~ 24 çanta (# 1 ve # 2 torba), en büyük çanta sayıdır 40 torba.


 Water filter  housing.jpg 

 Teknik bilgiler

Üretim standartları:

GB150 "CS", ASME "U" kapatın.

Çalışma basıncı:

0,6 Mpa 5.0 Mpa için.

Dizayn sıcaklığı:

0 ~ 80 ℃.

Uygulanabilir ortam:

su, kimyasal madde, gaz, vb, yanıcı ve patlayıcı maddeler dahil olmak üzere.

Açıklama: Basınç ve sıcaklık bağlıdır filtre malzemeleri ve özel durumu, gücüne lütfen bize danışın


     Modeli

Akış rate(m2/HF)

N1/N2

φD

H1

H2

H3

B

EN DÜŞÜK SGD-K-1

160

4"

558

926

508

1727

400

EN DÜŞÜK SGD-K-2

200

5"

608

930

508

1727

425

EN DÜŞÜK SGD-K-3

240

6"

658

935

508

1727

450

EN DÜŞÜK SGD-K-4

320

8"

15 ~

1016

482

2032

525

EN DÜŞÜK SGD-K-5

400

10"

958

1102

483

2266

600

EN DÜŞÜK SGD-K-6

480

10"

1008

1102

483

2266

625


 Uygulama

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Otomotiv

Filtrasyon tedavi öncesi Bath, filtrasyon E-palto, pardesü ve clearcoat, astar, yüzük satır filtreleri, sıvılar, çizim bileşikleri, yağları, metal işleme sıvıları Temizleme parçalar boya ve alımı filtreleri pompa.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Kimyasal

Katalizör kurtarma, boru kaldırılması ölçeklemek, parlatma sulu işlem sıvıları, alkaliler, asitler ve solventler, filtrasyon emülsiyonlar ve dağıtıcılar, jel reçineler kaldırılması. Aktif karbon veya katalizör kaldırma iyi Kimyasalları sektöründe zorlu bir kimyasal işleme uygulamasında tipik bir örneğidir. INOCO filtre torbaları yüksek filtrasyon verimliliği uzun servis ömrü ve güvenilirliği ile birleştiğinde bu uygulama gereksinimlerini.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronik

Gofret ve yonga işleme, elektronik banyo aşındırma, fotoğraf-kimyasal parlatma ve highpurity su filtrasyon ve prefiltration çeşitli membran filtrasyon işlemlerin maliyet etkinliğini artırmak için. INOCO filtre torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı bir performans göstermektedir.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Yiyecek ve içecek

Parlatma filtrasyon şarap, içki ve bira, yemeklik yağlar, selüloz, gelatins, sıvı şeker, kalın suyu, sümük kaldırma siyahtan karbon kaldırılması parçacıkları kaldırılması Mısır şurubu parlatma, işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler nişasta. Birçok INOCO filtre torbaları FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlara uygun ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metal işleme

Hidrolik yağ filtrasyon, tedavi öncesi sistem filtrasyon, değerli metal kurtarma, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikler. Temizlik makinaları parçaları filtre çantalarımızı parçalar üzerinde kalan kir en aza indirmek için kullanın.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Petrokimya

Filtrasyon madeni yağlar, yakıt katkı maddeleri, Gelişmiş petrol kurtarma, filtrasyon Amin çözümleri, filtrasyon glikol sıvı, gaz arıtma işlemleri, damıtma ve çatlama süreçleri, amin contalar, denizaşırı filtre istasyonları, petrol sondaj ve enjeksiyon sıvılar.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Boya ve cila

Aglomeralar kaldırılması, boya kaldırma pıhtılaşıyor, solvent filtrasyon, kaldırma depolama kirleticiler, dolgu hatları ve çizgiler, monomer arıtma karıştırma boya.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

İlaç

Pahalı aktif maddeler, catalyst covery, aktif karbon arıtma ve kaldırma, gelatins, hormonlar, vitamini özleri, bitkisel karışımlar parlatma, plazma protein kaldırılması, filtrasyon tuzlu çözümleri filtrasyon yeniden kurtarılması.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Reçineler, plastik, mürekkepler ve kaplamalar

Petrol ve polimer filtrasyon, dağıtıcılar, polimerizasyon toplu işlemleri, reçineler can Kaplamalar, plastik bileşik, baskı mürekkep, plastik işleme, kağıt astarlar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyon için.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Su arıtma

De su arıtma, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru ölçek kaldırma, deniz suyu, iyon değiştirme reçine kurtarma, kalsiyum mevduat Temizleme, su arıtma, Soğutma Kulesi gelen toz kaldırma için kullanılan kimyasalların filtrasyon kum ve yosun kaldırılması teçhizatları. Yüzey su filtrasyon geleneksel olarak kartuş filtrasyon tarafından hakim olduğu bir alandır. Şimdi, yüksek verimlilik ve uzun ömürlü INOCO yüksek performans filtre torbaları pahalı kartuşları için düşük maliyetli bir alternatif vardır.

SSS 

1. şirket veya bir üçüncü şahıs ticaret bir üretici mısınız?
A: Biz bir üretici, ve 2007 yılından bu yana inşaatı bizim misafirimiz var.
2. fabrika nerededir?
A: Fabrika adresimiz: No.58 Rongxing 3 Road, Furong sanayi bölgesi, Wuxi şehir, Jiangsu province, Çin.
3. makinenizin teslim süresi nedir?
A: genel olarak, bizim makine teslim süresi yaklaşık 30 gün, özelleştirilmiş makine müşterilerimiz ile müzakere olarak teslim edilecektir. 4. bir sipariş biz after ayarlayacaktır4. şu anda makinenin yüklemeyi?
Makineler de test A:All teslim etmeden önce bu yüzden neredeyse onlardan kullanılabilir doğrudan, Ayrıca bizim makine sen müşteri yardımımıza ihtiyacı, biz yükleme düzenlemek memnun olacak, ancak tüm maliyet-ecek var olmak yüklü kolay sizin tarafınızdan tahsil edilecektir.
5. fiyat düzeyi nasıl?
Re: Fabrika doğrudan satışı, tüm üretim hattı çalışma işleminden standart ürünler OEM parçalar var.
6. ne ekipman NDT muayene için var mı?
A: Ültrasonik eksiklik dedektörü, av minyatür manyetik boyunduruğu dedektörü, manyetik Dedektör ve penetrasyon bulmak zorundayız.


图片6.png

Sorgulama