Sıhhi Sıvı Filtreler Micron Filtre Torbası

Sıhhi sıvı filtreleri tanıtımı INOCO SGD-03 serisi sıhhi seviye filtre torbası, gıda, içecek ve ilaç endüstrisi için ilk ve tek tiptir. Bu filtre torbası, doğrudan veya dolaylı olarak gıda işleme ile ilgili olan süzme sıvısında kullanılır. Teknik Veriler INOCO SGD-G2 ...

Ürün ayrıntıları

Sıhhi sıvı filtreleri tanıtımı

INOCO SGD-03 serisi sıhhi seviye filtre torbası, gıda, içecek ve ilaç endüstrisi için ilk ve tek tiptir. Bu filtre torbası, doğrudan veya dolaylı olarak gıda işleme ile ilgili olan süzme sıvısında kullanılır.

Teknik veri

INOCO SGD-G2 serisi sıhhi filtre çantası, gıda ve içecek endüstrisinde uygulanması için onaylanmıştır. Filtre torbasının malzemesi gıda endüstrisinin gereksinimlerine tam olarak uygundur, bu da gıda uygulamalarında sorun oluşturmaz.
Filtre malzemesi elyafının düşmesi kolay değildir, filtreleme etkisine düşen lifin etkisini azaltmaktadır.
Filtre torbasının bağımsız üçüncü parti sertifikası, AT ve FDA standardının gerekliliklerine uygundur.
Çok katmanlı filtre torbası, tüm kaynaklı yapı iğne gözündeki sızıntıyı ortadan kaldırır.
Üretimin izlenmesi kesinlikle, üretim, depolama ve işleme sırasında ortaya çıkan ikincil kirlenmeyi önler.
Nakliye, saklama ve kurulum sırasında kirlenmeyi önlemek için ayrı paketleme.
Ambalajlamadan sonra kirlenmemesi için özel işleme ve depolama yöntemleri. Sanitary filter bag.jpg

Bizim avantajlarımız

a. Kapsamlı üretim deneyimi: fırça filtresi, kazıyıcı filtre, paslanmaz çelik su filtresi muhafazası, ters yıkama filtresi, torba filtre muhafazası ve kartuş filtre muhafazası gibi 10 yıllık tecrübeye sahip otomatik otomatik temizleme filtresi konusunda uzmanız.

b. Fırça filtresi için komple üretim tesisleri: freze tezgâhları, torna tezgahları, torna tezgahları, torna tezgahları, torna tezgahları, delme ve freze tezgahları, CNC plazma kesme makinesi, invertör nabız argon ark kaynağı makinesi, invertör eritici polar gazlı kaynaklı kaynak makinesi, kaynak Manipülatör, Co2 gaz korumalı kaynak makinesi, kendinden ayarlanabilir tekerlek rafı, sürüş ve diğer gelişmiş ekipmanlar.

c. Fırça kendinden temizleme filtresi test ekipmanı: X-ışını detektörü, elektrikli hidrolik test pompası, gerdirme makinesi vb. Gerekirse ekipman hesabı gönderilebilir.

d. Teknisyenlerimiz, bu makinelerde iyi çalışmasını sağlamak için düzenli olarak zamanlanmış bakım yapacaklardır.

e. Yüksek kaliteli hammadde: biz esas olarak Çin'de en iyi ve en büyük hammadde üreticisi olan TPCO, BAO ÇELİK, SHA ÇELİĞİ gibi büyük çelik fabrikasından hammadde seçmekteyiz.

f. Sıkı Fiziksel / Kimyasal Test Prosedürleri: Ürün tasarım ve proses gereksinimlerini karşılamak, güvenilir test verileri sağlamak.

g. Kısa Teslim süresi: Eğer 10'dan fazla set, 50 gün. 3-5 adet gerekiyorsa, biz de stok standart standart fırça kendinden temizleme filtresi, yakında teslim edebiliriz.

h. Güvenli ambalaj: ahşap eşya paslanmaz çelik su filtresi yuvamızı düzeltmek için kullanılabilir, nihayet tahta kutu ihraç edilmek üzere paketlenir, sevkıyat işareti alıcı dışındaki nakliye bilgilerini belirtmek için kasanın dışına çıkarılır.

ben. En iyi satış sonrası servis:% 60'dan fazla ürün, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'ya satılmakta ve tüm ürünler yerli ve yabancı müşteriler tarafından güvenilmektedir.

Servisimiz

1. Fırça filtresi ve uygulama sorunları hakkında ücretsiz teknik servis sağlamaktayız.

2.Ücretsiz yerinde gezi ve fabrikamıza giriş.

3.Ücretsiz olarak süreç tasarımı ve geçerliliği sağlıyoruz.

4.We malların zamanında teslimatını garanti edebiliriz.

5. Özel kişilerin tüm siparişlerini takip etmesini ve müşterilerin zamanında haberdar etmesini sağlayın.

6.All satış sonrası talep 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

图片1.png

Teknoloji avantajı

1.Biz yenilik odaklı bir şirketiz, 13 patentimiz var.

2.Yeni materyali sadece başvuru sırasında gerekli görürse geliştirebiliriz.

3.Tüm teknoloji yeniliklerimiz yalnızca bir amaç için --- en iyi kalite, daha yüksek bir maliyet ve daha düşük üretim hızı anlamına da geliyor.

SSS

1. Asgari sipariş miktarınız nedir, bana örnek gönderebilir misiniz?

C: Minimum miktarımız 1 settir, çünkü ürünümüz makine ekipmanıdır, örnek göndermek zordur, ancak sizlere katalog gönderebiliriz, firmamızı ziyaret etmek için sıcak bir hoşgeldiniz.

2. Sipariş verdikten sonra, makinenin kurulumunu şu an hazırlayacak mısınız?

C: Tüm makineler teslimattan önce iyi test edilecektir, bu nedenle neredeyse doğrudan kullanılabilir, aynı zamanda makinemizin montajı kolaydır, müşterinin yardımına ihtiyacı olursa montajı yapmaktan memnuniyet duyarız, ancak tüm masraflar sizin tarafınızdan tahsil edilecektir.

3.Fiyatınız rekabetçi mi?

C: Sadece kaliteli makine sunuyoruz. Şüphesiz en iyi fabrika fiyatına üstün ürün ve hizmet temelinde vereceğiz.

4. Ne ödeme şartlarını kabul ediyorsunuz?

C: T / T veya L / C veya Batı Birliği veya Moneygram veya Paypal, diğerleri açıktır.

5. Filtrenin teslim süresi nedir?

C: Genel olarak, gelişmiş ödeme işleminden 35 gün sonra, OEM, gelişmiş ödemeden 40-45 gün sonra, teslimat noktası Şangay olur.

6.Malzemeniz nasıl?

C: Birçok dünya sınıfı ile işbirliği yaptık, örneğin Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung mühendislik, BASF, Bayer, Worlypesons vb. Müşterileri için uzun yıllar birlikte çalıştık.

Ürünlerimiz müşterilerimizden iyi yanıt aldı.


图片6.png


Sorgulama