Tek çanta filtre su filtre konut

Tek çanta filtre giriş tek çanta filtre konut konut paslanmaz çelik sepet, filtre çanta filtre konut içinde yapılmış yeni filtrasyon sistemi, paslanmaz çelik filtre sepet filtre çanta yapacak ve sıvı giriş akacaktır , o zaman içinde tarafından filtre uygulanmış...

Ürün ayrıntıları

Tek çanta filtre konutgiriş

Tek çanta filtre konut paslanmaz çelik sepet, filtre çanta filtre konut içinde yapılmış yeni filtrasyon sistemi, paslanmaz çelik filtre sepet filtre çanta yapacak ve sıvı giriş akacaktır sonra süzülmüş tarafından torba ile yönden içinde için dışında kirli parçacıkları filtre çantada kapana. Sırasında değiştirilen filtre torbası, çanta dolusu filtre konut sistemi hala kullanılabilir.

Drawing for single bag filter housing.jpg

Teknik bilgiler 

Tasarım, üretim, muayene ve kabul HG21637-91, GB150-2011 bakın.
Standart: HG GB SH HGJ JB ANSI JIS flanş.
Bağlantı türü: Konu, hoop, flanş.
Giriş ve çıkış boyutu: 1-1/2".
Boyutu drenaj: 1/4".
Filtre çanta modeli: 1 # 2 # 3#, # 4.
Filtrasyon doğruluk: 0.5um-800um.
Tasarım basıncı: 1.6Mpa.
Sıcaklık: 120℃ tasarım.
Yüzey işleme: Kumlama, parlatma, cilalama sıhhi

图片4.png

图片1.png

Malzemeleri 

Kabuk malzeme: 20 #、304、316L、2205、2507.
Conta sızdırmazlık: silis, NBR, PTFE
Çanta malzeme filtre: polyester, PP, PA, PTFE, cam elyaf


     Modeli

Çanta modeli

Debisi M3/H
M3/H

Kabuk yüksekliği
(MM)

Toplam yükseklik
(MM)

Kabuk çapı
(MM)

Çanta çapı
(MM)

Giriş ve çıkış

EN DÜŞÜK SGD-II-1

1

20

500

720

Φ204

Φ170

1''-4''

EN DÜŞÜK SGD-II-2

2

40

700

1070

Φ204

Φ170

1''-4''

EN DÜŞÜK SGD-II-3

3

6

350

430

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''

EN DÜŞÜK SGD-II-4

4

12

500

580

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''


Uygulama

产品说明模板 254114.pngOtomotiv

Filtrasyon tedavi öncesi Bath, filtrasyon E-palto, pardesü ve clearcoat, astar, yüzük satır filtreleri, sıvılar, çizim bileşikleri, yağları, metal işleme sıvıları Temizleme parçalar boya ve alımı filtreleri pompa.

 

 

 

产品说明模板 241660.png

 

Kimyasal

Katalizör kurtarma, boru kaldırılması ölçeklemek, parlatma sulu işlem sıvıları, alkaliler, asitler ve solventler, filtrasyon emülsiyonlar ve dağıtıcılar, jel reçineler kaldırılması. Aktif karbon veya katalizör kaldırma iyi Kimyasalları sektöründe zorlu bir kimyasal işleme uygulamasında tipik bir örneğidir. INOCO filtre torbaları yüksek filtrasyon verimliliği uzun servis ömrü ve güvenilirliği ile birleştiğinde bu uygulama gereksinimlerini.

 

 

 

产品说明模板 242239.png

 

Elektronik

Gofret ve yonga işleme, elektronik banyo aşındırma, fotoğraf-kimyasal parlatma ve highpurity su filtrasyon ve prefiltration çeşitli membran filtrasyon işlemlerin maliyet etkinliğini artırmak için. INOCO filtre torbaları gerekli saflık, verimlilik ve tutarlı bir performans göstermektedir.

 

 

 

产品说明模板 242670.png

 

Yiyecek ve içecek

Parlatma filtrasyon şarap, içki ve bira, yemeklik yağlar, selüloz, gelatins, sıvı şeker, kalın suyu, sümük kaldırma siyahtan karbon kaldırılması parçacıkları kaldırılması Mısır şurubu parlatma, işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler nişasta. Birçok INOCO filtre torbaları FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlara uygun ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 

 

 

产品说明模板 243208.png

 

Metal işleme

Hidrolik yağ filtrasyon, tedavi öncesi sistem filtrasyon, değerli metal kurtarma, metal işleme sıvıları ve çizim bileşikler. Temizlik makinaları parçaları filtre çantalarımızı parçalar üzerinde kalan kir en aza indirmek için kullanın.

 

 

 

产品说明模板 243559.png

 

Petrokimya

Filtrasyon madeni yağlar, yakıt katkı maddeleri, Gelişmiş petrol kurtarma, filtrasyon Amin çözümleri, filtrasyon glikol sıvı, gaz arıtma işlemleri, damıtma ve çatlama süreçleri, amin contalar, denizaşırı filtre istasyonları, petrol sondaj ve enjeksiyon sıvılar.

 

 

 

产品说明模板 243963.png

 

Boya ve cila

Aglomeralar kaldırılması, boya kaldırma pıhtılaşıyor, solvent filtrasyon, kaldırma depolama kirleticiler, dolgu hatları ve çizgiler, monomer arıtma karıştırma boya.

 

 

 

产品说明模板 244272.png

 

İlaç

Pahalı aktif maddeler, catalyst covery, aktif karbon arıtma ve kaldırma, gelatins, hormonlar, vitamini özleri, bitkisel karışımlar parlatma, plazma protein kaldırılması, filtrasyon tuzlu çözümleri filtrasyon yeniden kurtarılması.

 

 

 

产品说明模板 244655.png

 

Reçineler, plastik, mürekkepler ve kaplamalar

Petrol ve polimer filtrasyon, dağıtıcılar, polimerizasyon toplu işlemleri, reçineler can Kaplamalar, plastik bileşik, baskı mürekkep, plastik işleme, kağıt astarlar, yüksek saflıkta mürekkep püskürtmeli akışkan filtrasyon için.

 

 

 

产品说明模板 245015.png

 

Su arıtma

De su arıtma, su arıtma tesisleri, silt kaldırma, boru ölçek kaldırma, deniz suyu, iyon değiştirme reçine kurtarma, kalsiyum mevduat Temizleme, su arıtma, Soğutma Kulesi gelen toz kaldırma için kullanılan kimyasalların filtrasyon kum ve yosun kaldırılması teçhizatları. Yüzey su filtrasyon geleneksel olarak kartuş filtrasyon tarafından hakim olduğu bir alandır. Şimdi, yüksek verimlilik ve uzun ömürlü INOCO yüksek performans filtre torbaları pahalı kartuşları için düşük maliyetli bir alternatif vardır.

 


Sorgulama