Paslanmaz Çelik Sıvı Filtre

1. Paslanmaz çelik sıvı filtre Giriş Paslanmaz çelik filtre yaygın metalurji, kimya, petrol, ilaç, gıda, madencilik, elektrik ve kentsel su kaynağı olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel atık, sirküle suyunun filtrelenmesi, emülsiyonun yeniden üretilmesi, filtrasyon işlemlerinin ...

Ürün ayrıntıları

1. Paslanmaz çelik sıvı filtre Giriş

Paslanmaz çelik filtre, metalurji, kimya, petrol, ilaç, gıda, madencilik, elektrik ve şehir su şebekesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel atık, sirküle suyunun filtrasyonu, emülsiyonun rejenerasyonu, atık yağın filtrasyon işlemleri, metalürjik endüstrisinin sürekli döküm suyu sistemi, yüksek fırın su sistemi, yüksek basınçlı suyla su kireç çözme sistemi. Gelişmiş, verimli ve kullanımı kolay otomatik filtreleme cihazıdır.


2. teknik parametreler

image001

image002

 

3. kendini temizleme filtre işlemi

Giriş ve çıkış boru hattının diferansiyel basıncı sunulan değere ulaştığında, filtre temizleme işlemini başlatır. Tüm kendi kendini temizleme işlemi iki adım içerir: tahliye vanası açılır; motor tarafından tahrik edilen iki paslanmaz çelik fırça, örgü tarafından yakalanan safsızlıkları fırçalar ve daha sonra pislik vanasından boşaltılacaktır. Bütün temizlik işlemi yaklaşık 15 ila 60 saniye sürerken, bu süre boyunca filtrasyon Sistem bir kontrol kutusu tarafından akmıyor ve kontrol edilmiyor.

Kontrol tipi: bu, zaman, diferansiyel basınç ve PLC kontrolünün üç modeline sahiptir.

 

4.Şirket kilometre taşları

1996 Wuxi Aochi Filtration Equipment Co, Ltd Wuxi'de kuruldu ve Wuxi'de yabancı şirket için OEM ürünleri üreten ilk şirket oldu.

2007 Wuxi Aochi yeniden yapılandırıldı ve filtre ve filtre elemanlarının imalatına ve satışına odaklanan YNT kuruldu.

2011 Filtre elemanı üretim üssü Nantong tesisi kurdu.

2012 Otomatik filtreleme sistemi tasarlamak ve üretmek için Furong fabrikasını kurdu.

2014 yeniden yapılandırılmış Guangzhou dingsuo, YNT anti-corrossion ekipman kurdu.


image004

 


Sorgulama