Paslanmaz çelik sıvı süzgeç

1. Paslanmaz çelik sıvı süzgeç giriş paslanmaz çelik filtre Metalurji, kimya, petrol, tıp, gıda, araştırma, elektrik enerjisi ve kentsel su yaygın olarak kullanılır. Endüstriyel atık gibi dolaşan filtrasyon su, emülsiyon, filtrasyon tedavi rejenerasyon...

Ürün ayrıntıları

1. Paslanmaz çelik sıvı süzgeç giriş

Paslanmaz çelik filtre yaygın olarak Metalurji, kimya, petrol, tıp, gıda, araştırma, elektrik enerjisi ve kentsel su kullanılır. Endüstriyel atık gibi dolaşan su, rejenerasyon emülsiyon, atık yağ, Metalurji Sanayi sürekli döküm su sistemi, yüksek fırın, su sistemi filtrasyon tedavi filtrasyon su kazıma sistemi ile yüksek basınç su. Gelişmiş, bir otomatik filtre uygulama cihazı çalıştırmak kolay ve verimli.

image001(001)

2. bizim avantajları

a. kısa teslim süresi: Eğer bir kapsayıcı 15-20 gün. Biz de bazı standart boyutlu tüpler ve çubuklar, stok 3-5 adet gerekiyorsa, biz yakında teslim edebilirsiniz.

b. güvenli ambalaj: Antipas petrol tüpler ve çubuklar nakliye, plastik kapaklar yüzey içinde korumak için tüp biter önce yayılmış, her çubuk karton tüp ile korunabilir. Nihayet denize dayanıklı paketiyle veya ahşap durumda dolu olacak.

c. en iyi satış sonrası hizmeti: % 60'ürünleri satılan Güneydoğu Asya, Ortadoğu ve Avrupa için ve tüm ürünleri iç ve dış müşteriler tarafından güvenilmiyor.

 

3. HİZMETİMİZ

a.We AHU filtresi hakkında ücretsiz teknik hizmet veren

b.Free bünyesinde turne ve bizim fabrika giriş

c.We süreç tasarımı ve doğrulama ücretsiz sağlar

d.We zamanında teslim örnekleri ve ürünler garanti edemez

tüm siparişleri zamanında haberdar özel kişi ve tutmak müşteriler tarafından e.Close Takibi

f.All satış sonrası servis isteği 24 saat içinde cevap verdi

1

2

3Sorgulama