Üçlü Statik Mikser

1. Triple Aksiyon Statik Mikser Giriş Sıvı-sıvı faz ve sıvı-katı fazın homojenlik katsayısı aşağıdaki gibidir: σ X ≤1-5%. Karıştırma, reaksiyon, ekstraksiyon, absorpsiyon, enjeksiyon kalıplama, renk, ısı transferi ve kimyasal, petrol, ...

Ürün ayrıntıları

1. Triple Eylem Statik Mikser Giriş

Sıvı-sıvı fazın ve sıvı-katı fazın homojenlik katsayısı aşağıdaki gibidir: σ X ≤1-5%. Kimyasal, petrol, ilaç, gıda, ince kimyasal, plastik işleme, çevre koruma, sentetik elyaf, madencilik ve metalurji ve diğer alanlarda karıştırma, reaksiyon, ekstraksiyon, absorpsiyon, enjeksiyon kalıplama, renk, ısı transferi ve diğer işlemler için uygundur. ve özellikle 10 santipozdan daha fazla olmayan viskozitede nispi bir akış ve katışıklarla birleştirilmiş yüksek viskoziteli ortamlar için uygundur.

image001


2.Application

Viskozite için uygun ≤ 106 CP

Sıvı-sıvı, sıvı-katı reaksiyon, ekstraksiyon, absorpsiyon, plastik renk eşleme, ekstrüzyon, ısı transfer işlemi. Viskoziteli orta katışkılara sahip küçük akışlar için özellikle uygundur.

Yüksek viskoziteli karıştırmada petrol, kimyasal, ince kimyasal, plastik ekstrüzyon, çevre koruma, metalurji ve diğer endüstrilere uygulanabilir.


3.FAQ

a. Birkaç günlüğüne yerinde kalmam gerekecekse, benim için otel rezervasyonu yapmak mümkün mü?

A: Her zaman benim için zevk, otel rezervasyon servisi mevcuttur.

b. Satış sonrası hizmet hakkında, yurtdışı müşterinizin zamanında meydana gelen sorunları nasıl çözebilirsiniz?

C: Makinemizin garantisi normalde 12 aydır, bu süre zarfında değiştirilen parçaların mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için uluslararası ekspresleri hemen ayarlayacağız.

Kalite garantisi: Ekipmanın çalıştırılmasından 12 ay sonra, ancak ekipman teslim edildikten sonra 18 aydan fazla olmamak kaydıyla (garanti, parçaları tüketmeyi içermez).

c. Şirketinize nasıl güvenebilirim?

A: 10 yıllık profesyonel tasarım ile, size uygun öneri ve en düşük fiyat sağlayabiliriz

d. Tüm cihazlar için üçüncü taraf, ulusal patentler ve CE, ISO, ASME tarafından değerlendirildi.

e. Makinemiz için kaynak bölgesi ve yüzey işleme konusunda çok iyi çalışıyoruz.

image003

 


Sorgulama