TFEG-II Serisi PTFE Katlama Kartuşları

TFEG-II serisi PTFE katlama kartuşları i KULLANIM Karmaşık koşullar için sıvı sterilizasyon kartuşları. Japon hidrofilik PTFE membrandan ithal edilen sıvı, önceden ıslatılmadan doğrudan filtreleme için kullanılır. Ürünün mükemmel korozyon direnci, oksidasyon direnci, organik çözücüler ...

Ürün ayrıntıları

TFEG-II serisi PTFE katlama kartuşları   ben üretim

Karmaşık koşullar için sıvı sterilizasyon kartuşları. Japon hidrofilik PTFE membrandan ithal edilen sıvı, önceden ıslatılmadan doğrudan filtreleme için kullanılır. Ürün mükemmel korozyon direnci, oksidasyon direnci, organik çözücüler direnci, korozif sıvı her türlü filtre uygulayabilirsiniz. özellikle kimyasal reaktiflerin, yüksek saflıktaki reaktiflerin, aşındırıcı sıvının, oksitleyici sıvının partiküllerin uzaklaştırılması ve sterilizasyonu için uygundur.


C mermer parametreleri

Malzeme

zar

hidrofilik PTFE Kartuş

destek

s

kabuk

s

uç kapağı

s

O-ring

EPDM / VITON / F4 çevreleyen / silika

mühürleme

sıcak eritme kaynağı (yapışkan yok)

bağ

222226

MM boyutu

Dia.

68,83,150

L

250,500,750,1000,1500

filtre alanı / 68-10 "

0.6M2

mikron derecelendirmesi

0.1,0.22,0.45,1.3,5,10

pozitif basınç düşmesi

4.2Kg / 23 ℃; 1.5 Kg / 85 ℃;

akış hızı ve basınç düşmesi

10 "

0.1 uM

≥6L / Min, 0.21Bar

0.22 um

≥10L / Min, 0.21Bar

0.45

≥17L / Min, 0.21Bar

Uygulama  

■ Otomatik kendini temizleyen süzgeç, su temini, su arıtılmış su, iğrenç su, soğutma, işleme ve yangın koruma hizmeti için kullanılan tuzlu su kokusu gibi hemen hemen tüm endüstriyel su arıtma tesislerinde kullanılabilir. Bu filtre yönetim sistemi su kaynaklarının döngüsünü sağlamakta ve maliyetten tasarruf edebilmektedir.
■ Bu mekanik olarak temizlenmiş filtreler, ısı eşanjörleri, boru hattı pompası, atıksu arıtma geri dönüşüm sistemi vb. Korumak için işleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.
■ Yüksek akışlı mekanik olarak temizlenmiş süzgeçler, elektrik enerjisi endüstrisinde, ısı değiştiricilerini, boru hattı pompasını, su püskürtme başlığını, atık su geri dönüşüm sistemini vb. Korumak için kullanılabilir.
■ Otomatik temizleme süzgeci, hamur işleme endüstrisi için, memenin tıkanmasını önlemek için elyafı sudan çıkarıp dolaşım sürecinde kabuğu ve talaşı ayırmak için kullanılabilir.
■ Yüksek akışlı mekanik olarak temizlenmiş süzgeçler, atık su arıtımı, kanalizasyonun ikinci filtre işlenmesi, atığı iki adımda filtrelemek ve daha sonra bitkiler için temiz su sağlamak için kullanılabilir.
■ Yüksek akışlı mekanik olarak temizlenmiş süzgeçler, metal işleme endüstrisinde söndürme, pas önleme, fırın vb. Için geniş temiz su sağlamak için kullanılabilir.


图片2.png

SSS

1. Ürünleriniz hangi seviyede?
C: Şimdiye kadar CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME belgelerine sahibiz.
2. Satış sonrası servis hakkında, yurtdışındaki müşterinizin yaşadığı sorunları zamanında nasıl çözebilirsiniz?
C: Makinemizin garantisi normalde 12 aydır, bu süre zarfında mümkün olan en kısa sürede değiştirilecek parçaların değişmediğinden emin olmak için uluslararası ekspres hazırlarız.
Kalite garantisi: Ekipmanın çalıştırılmasından 12 ay sonra, ancak ekipmanın tesliminden itibaren en fazla 18 ay geçtikten sonra (tüketim parçaları garanti kapsamına girmez).
3.Müşterinize nasıl güvenebilirim?
C: 10 yıllık profesyonel tasarımla size uygun öneri ve en düşük fiyat sağlayabiliriz
a. Üçüncü tarafça, ulusal patentler ve CE, ISO, ASME tarafından değerlendirilen tüm ekipmanlar.
b. Makinemiz için, kaynak bölgesi ve yüzey işlemi için çok iyi sonuçlar veririz.
4. Ne ödeme şartlarını kabul ediyorsunuz?
C: T / T veya L / C veya Batı Birliği veya Moneygram veya Paypal, diğerleri açıktır.
5.Malzemeniz nasıl?
C: Birçok dünya sınıfı ile işbirliği yaptık, örneğin Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung mühendislik, BASF, Bayer, Worlypesons vb. Müşterileri için uzun yıllar birlikte çalıştık.
Ürünlerimiz müşterilerimizden iyi yanıt aldı.
6.Gösterebileceğiniz fiziksel ve kimyasal test türleri nelerdir?
C: Sağladığımız fiziksel ve kimyasal testler şunları içerir:
Parçacık boyutu analizi
kimyasal bileşim testi
fiziksel özellik testi: sertlik testi, çekme performans testi, oda sıcaklığı darbe testi, düşük sıcaklık darbe testi
NDT: PT, MT, UT ve RT
Metalografik testlerLütfen ayrıntılı bilgi göndermekten çekinmeyin.   gereksiniminiz varsa , servisimizden memnun olmanız gerekir.


Sorgulama