Havuz Kum Filtreleri

Havuz Kum Filtreleri
Ürün ayrıntıları

1.Havuz Kum Filtreleri Giriş

Gelişmiş tasarımlı yüksek performanslı üst filtre, üstün filtrasyon performansı, yüksek güvenilirlik ve rahat çalışma kombinasyonu ile sıkı uygulama gereksinimi için uygun, üstün filtrasyon verimliliği sağlar.

Sert filtrasyon gereksinimleri için uygundur. Filtrelemesiz sıvı, filtre torbalarının yerini almak için uygun, büyük sızdırmazlık sağlar. Üst dirsek tasarımı, giriş sıvı akışının daha pürüzsüz ve sabit olmasını sağlar.

image001


2.Feature

Üst ve üst kapak yapısı
Üst kapağın genel impaksiyonu ve sızdırmazlığı
Döner tip göz cıvata
Elektrolitik parlatma zımbalanmış filtre sepeti
Ayarlanabilir destek ayağı
Çantaları değiştirmek için kolay ve hızlı
Sızdırmazlık sızıntısı yok
Kullanışlı ve sağlam hızlı açılır cihaz
En iyi filtre torbası desteği ve kolay temizlenebilir
İstikrarlı ve ayarlanabilir yapısı


3.FAQ

a. Satış sonrası hizmet hakkında, yurtdışı müşterinizin zamanında meydana gelen sorunları nasıl çözebilirsiniz?

C: Makinemizin garantisi normalde 12 aydır, bu süre zarfında değiştirilen parçaların mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için uluslararası ekspresleri hemen ayarlayacağız.

Kalite garantisi: Ekipmanın çalıştırılmasından 12 ay sonra, ancak ekipman teslim edildikten sonra 18 aydan fazla olmamak kaydıyla (garanti, parçaları tüketmeyi içermez).

b. Sipariş verdikten sonra, şu anda makinenin kurulumunu ayarlayacak mısınız?

A: tüm makineleri teslim edilmeden önce iyi test edilecektir, bu yüzden hemen hemen bunların doğrudan kullanılabilir, ayrıca bizim makine bizim kurulumu gerekiyorsa, kurulumu kolay, biz kurulum düzenlemek için mutlu olacak, kurulumu kolay, ama tüm maliyet tarafından sizden ücret alınacaktır.

c. Servis sonrası hizmeti nasıl alabilirim?

A: bizden kaynaklanan sorunları varsa ücretsiz yedek parça göndereceğiz. Eğer insan yapımı problemler varsa, yedek parçaları da göndeririz, ancak ücret alınır. Herhangi bir sorun, doğrudan bizi arayabilirsiniz.

image003

 


Sorgulama