Havuzlar İçin Kum Filtresi Bakımı

Havuzlar İçin Kum Filtresi Bakımı
Ürün ayrıntıları

Havuzlar için 1.Sand Filtre Bakımı

Makul yapısı, bir alan küçük bir alanı kaplamak küçük, iyi sızdırmazlık, büyük akış kapasitesi kolay kullanım, filtre işlemi iç ve dış kumlama veya parlatma işleme, bu yüzden yüzey pürüzsüz ve iyi bir yüzey performansı.


2. Teknik Veriler

Malzeme: CS, SS304, SS316L, CS kaplı PO, CS çizgili PTFE

Filtre doğruluğu: 2-100mesh

Çalışma sıcaklığı: 0-500 ℃

Çalışma basıncı: 0-20 Mpa

Tasarım kodu: H21637-1991, ASME VIII

Seçeneği seç

Ayarlanabilir filtre ayağı

Isıtma ceketi

Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç tasarımı


Uygulama
image001


Otomotiv

Ön işlem banyosunun filtrelenmesi, E-Coat, sonkat ve vernik filtrasyonu, astar, boya halka hattı filtreleri, parça temizleme sıvıları, çizim bileşikleri, yağlayıcılar, metal işleme sıvıları ve pompa emme filtreleri.
image002


Kimyasal

Katalizör geri kazanımı, boru ölçeğinin çıkarılması, sulu işlem akışkanlarının, alkalilerin, asitlerin ve çözücülerin parlatılması, emülsiyonların ve dispersiyonların filtrelenmesi, reçinelerden jellerin uzaklaştırılması. İnce kimyasallar endüstrisinde aktif karbon veya katalizörün uzaklaştırılması kimyasal işlemede zorlu bir uygulamanın tipik bir örneğidir. INOCO Filtre Torbaları, uzun kullanım ömrü ve güvenilirlik ile birlikte yüksek filtrasyon verimliliği için bu uygulama gereksinimlerini karşılamaktadır.
image003


Elektronik

Gofret ve talaş işleme, elektronik aşındırma banyoları, foto kimyasal cilalama ve yüksek saflıkta su filtreleme ve çeşitli membran filtrasyon işlemlerinin maliyet etkinliğini arttırmak için önceden süzülmeleri. INOCO Filtre Torbaları gerekli saflığı, verimliliği ve tutarlı performansı gösterir.
image004


Yiyecek ve içecek

Şarapların, alkollü içeceklerin ve biranın filtrelenmesi, yemeklik yağlardan partiküllerin uzaklaştırılması, selülozdan karbon siyahının uzaklaştırılması, jelatinlerde balçık çıkarılması, sıvı şeker, kalın meyve suyu, mısır şurubu parlatma, nişasta işleme, süt işleme ve alkolsüz içecekler. Birçok INOCO Filtre Torbası, FDA ve hatta EEC gıda işleme standartlarına uygundur ve bu uygulamaların benzersiz ve çeşitli taleplerini karşılayabilir.

3.FAQ

Filtre teslim süresi nedir?

A: genel olarak, gelişmiş ödeme sonra 35 gün, OEM, gelişmiş ödeme sonra 40-45 gün olacak, teslimat limanı Shanghai.

b.Malların kalitesi nedir?

A: Biz uzun yıllar boyunca birçok dünya sınıfı ile işbirliği yaptı, örnekler, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung mühendisliği, BASF, Bayer, Worlypesons vb istemciler.

Ürünlerimiz müşterilerimizden iyi cevap aldı.

C. Ne tür fiziksel ve kimyasal testler sağlayabilirsiniz?

A: Sağladığımız fiziksel ve kimyasal testler şunlardır:

Parçacık büyüklüğü analizi

kimyasal bileşim testi

fiziksel özellik testi : sertlik testi , Çekme performansı testi, oda sıcaklığı darbe testi, düşük sıcaklık darbe testi

NDT: PT, MT, UT ve RT

Metalografik test

d. NDT incelemesi için hangi ekipmana sahipsiniz?

Bir: biz ultrasonik kusur dedektörü, av minyatür manyetik boyunduruğu dedektörü, manyetik dedektör ve penetrasyon dedektörü.

1

2

3


Sorgulama