Otomatik Kendi Kendini Temizleyen Filtreler

1.Otomatik Kendi Kendini Temizleyen Filtreler Giriş Temizleme filtresi, sürekli olarak akışkan akışının, emniyetli çalışmanın basit bakımının avantajları ile seçim yapmak için 1 '' - 36 '' boru hattı ile filtreler için uygun olan tüm endüstri alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Fırça filtresi sürekli su beslemesi yapabilir, sadece ...

Ürün ayrıntıları

1. Otomatik Kendini Temizleme Filtreleri Giriş

Temizleme filtresi, tüm endüstri alanında, sürekli akışkan akışının, emniyetli çalışmanın basit bakımının avantajlarıyla birlikte, seçim yapmak için 1 '' - 36 '' boru hattına sahip filtreler için uygun bir şekilde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fırça filtresi sürekli su beslemesi, temizleme için su için toplam akışın sadece% 5'inden az, 2-15 saniye yıkama süresi olabilir. Kendi kendini temizleyen fırça filtresi, yüksek filtrasyon hassasiyeti,> 200 μm filtrasyon derecesi, seçilebilen her çeşit filtre ağıdır.

image001


2. kendini temizleme filtre işlemi

Giriş ve çıkış boru hattının diferansiyel basıncı sunulan değere ulaştığında, filtre temizleme işlemini başlatır. Tüm kendi kendini temizleme işlemi iki adım içerir: tahliye vanası açılır; motor tarafından tahrik edilen iki paslanmaz çelik fırça, örgü tarafından yakalanan safsızlıkları fırçalar ve daha sonra pislik vanasından boşaltılacaktır. Bütün temizlik işlemi yaklaşık 15 ila 60 saniye sürerken, bu süre boyunca filtrasyon Sistem bir kontrol kutusu tarafından akmıyor ve kontrol edilmiyor.

Kontrol tipi: bu, zaman, diferansiyel basınç ve PLC kontrolünün üç modeline sahiptir.


3. bizim avantajları

a. Kapsamlı üretim tecrübesi: Fırça filtre, kazıyıcı filtre, paslanmaz çelik su filtresi gövdesi, geri yıkama filtresi, torbalı filtre gövdesi ve kartuş filtre gövdesi gibi kendinden otomatik temizleme filtresinde 10 yıllık bir tecrübeye sahibiz.

b. Fırça filtre için komple üretim tesisleri: hassas radyal sondaj makinesi, plaka bükme ruloları, torna, Planer tipi freze makinesi, Delme ve freze makinesi, CNC plazma kesme makinası, Inverter darbe argon ark kaynak makinesi, Inverter erime polar gaz korumalı kaynak makinesi, kaynak manipülatör, Co2 gaz korumalı kaynak makinesi, kendinden ayarlı tekerlekli raf, sürüş ve diğer gelişmiş ekipmanları.

image003

 


Sorgulama