Sirkülasyonlu Su Filtresi

1.Circulating su filtresi Giriş Bu Sirkülasyonlu su filtresi Bernoulli filtresiyle eşittir, Uzun ömürlüdür, normalde çalışma süresi 10 yıldan fazla olabilir ve çevre dostu bir kimyasal işlem gerektirmez. Ayrıca, malzeme için gerekli olduğunda çok seçeneğin var, ...

Ürün ayrıntıları

1. dolaşan su filtresi Giriş

Bu Sirkülasyonlu su filtresi Bernoulli filtresiyle eşittir, Uzun servis ömrü, normalde çalışma süresi 10 yıldan fazla olabilir ve çevre dostu bir kimyasal işlem gerektirmez. Ayrıca, gerektiğinde, malzeme için çok sayıda seçeneğiniz var, seçim karbon çelik filtre muhafazası ve paslanmaz çelik su filtresi yuvası ve SS316L. Güvenilir temizleme tipi için, kontrol kutusunun PLC kontrolü ile manuel, zaman ve fark basıncına sahiptir.

image001


2.Detail

Voltaj: 220V / 380V 50Hz, voltaj yerel talep olarak olabilir

Ödeme süresi: T / T, L / C veya diğerleri

Teslim tarihi: gelişmiş ödeme sonra 35 gün

Ambalaj: ihracat tahta sandık

Pazar: Orta Doğu / Afrika / Asya / Güney Amerika / Avrupa / Kuzey Amerika

1 yıl garanti

Moq: 1 set


3. bizim avantajları

a.Strict Fiziksel / Kimyasal test prosedürleri: güvenilir test verileri sağlayan, ürün tasarımı ve sürecinin gereksinimlerini karşılar.

b. Kısa Teslim süresi: Bir konteyner 15-20 gün. Biz de bazı standart boyutlu tüpler ve çubuklar stok, 3-5 adet gerekiyorsa, yakında teslimat yapabiliriz.

c. Güvenli ambalaj: anti-pas yağ tüpleri ve çubuklar üzerinde yayılmış önce göndermeden önce, tüpler üzerinde plastik kapaklar iç yüzeyi korumak için, her çubuk karton tüp ile korunacaktır. Sonunda deniz nakliyat paketiyle veya tahta sandıkla doldurulmalıdır.

d. En iyi satış sonrası servis:% 60'ın üzerinde ürün Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'ya satılmaktadır ve tüm ürünler yerli ve yabancı müşteriler tarafından güvenilmektedir.

image003Sorgulama