Kendi Kendini Temizleyen Su Süzgeçleri

1. Kendini temizleyen su süzgeçleri Giriş Kendinden temizlemeli su süzgeçleri, genellikle sıvı içinde daha fazla yerçekimi partikülü içeren ortamları filtrelemek için kullanılan otomatik kendi kendini temizleyen filtredir. İç kazıyıcı, kazıyıcı filtreleme elemanının içindedir. 2. Uygulama Karbon filtre kutusu ve ...

Ürün ayrıntıları

1. kendini temizleyen su süzgeçler Giriş

Kendi kendini temizleyen su süzgeçleri, genellikle sıvı içinde daha fazla yerçekimi parçacıkları içeren ortamları filtrelemek için kullanılan otomatik kendi kendini temizleyen filtredir. İç kazıyıcı, kazıyıcı filtreleme elemanının içindedir.

image001


2.Application

Karbon filtre kutusu ve aktif karbon adsorpsiyon kulesi için denir, bu bir tür kuru gaz işleme ekipmanıdır. Aktif karbon adsorpsiyon kulesi adsorpsiyonu, polar maddelerden kolay adsorpsiyona kıyasla seçici, polar olmayan maddelerdir. Aynı malzeme dizisinde, yüksek kaynama noktası maddeleri daha kolay emilir. Basınç ne kadar büyük olursa, sıcaklık o kadar düşük olur, daha yüksek konsantrasyon, daha fazla adsorpsiyon, desorpsiyon sıcaklığı ve basınç, uygun gaz.

 

3. bizim hizmet

AHU filtresi hakkında ücretsiz teknik servis sağlamak

b.Ücretsiz fabrika içi tur ve fabrikamızın tanıtımı

c. Biz süreç tasarımı ve ücretsiz doğrulama sağlamak

Numunelerin ve malların zamanında teslimatını garanti edebiliriz.

e.Tüm siparişlerin özel kişi tarafından takip edilmesi ve müşterilerin zamanında bilgilendirilmesi

f.All satış sonrası talep 24 saat içinde cevap verilecektir

image003

 


Sorgulama