Su Filtrasyon Süreci

1.Su filtrasyon işlemi Giriş Sıvı, filtre torbası ile filtrelenerek, filtre sepetinin parlatılmasıyla desteklenen içten dışa doğru filtrelenir. Daha sonra, ideal katı sıvı ayrışmasının gerekli etkisini elde eder. Farklı filtre hassas filtre torbası seçebilir. Sıvıya gelince ...

Ürün ayrıntıları

1. Su filtrasyon süreci Giriş

Sıvı, filtre torbası tarafından, filtre sepeti ile desteklenen içten dışa doğru filtrelenir. Daha sonra, ideal katı sıvı ayrışmasının gerekli etkisini elde eder.

Farklı filtre hassas filtre torbası seçebilir. Sıvı, filtre torbası yüzeyine sıvı dağıtmak için filtre torbasının üst kısmından torba filtresine akarken, temel sabit sıvı dağılımı seviyesini, türbülanslı akışın küçük negatif etkisini ve iyi filtreleme etkisini tamamlayın.

image001


2. kendini temizleme filtre işlemi

Giriş ve çıkış boru hattının diferansiyel basıncı sunulan değere ulaştığında, filtre temizleme işlemini başlatır. Tüm kendi kendini temizleme işlemi iki adım içerir: tahliye vanası açılır; motor tarafından tahrik edilen iki paslanmaz çelik fırça, örgü tarafından yakalanan safsızlıkları fırçalar ve daha sonra pislik vanasından boşaltılacaktır. Bütün temizlik işlemi yaklaşık 15 ila 60 saniye sürerken, bu süre boyunca filtrasyon Sistem bir kontrol kutusu tarafından akmıyor ve kontrol edilmiyor.

Kontrol tipi: bu, zaman, diferansiyel basınç ve PLC kontrolünün üç modeline sahiptir.


3.FAQ

Fiyat seviyeniz nasıl?

A: Fabrika doğrudan satış, biz standart ürünler OEM parçaları için tüm üretim hattı iş süreci var.

fabrikanız kalite kontrolü ile ilgili ne yapar?

A: ISO9001 ve ASME sertifikaları. Bir Yıllık Kalite Garantisi ve Yaşam Süresi Teknik Desteği.

C. Ödeme koşullarını kabul ediyor musunuz?

A: T / T veya L / C veya Batı Birliği veya Moneygram veya Paypal, diğerleri açıktır.

Nasıl sevkiyat düzenliyorsunuz?

A: Deniz Yoluyla / Trenle / Hava Yoluyla veya Ekspres Tarafından, 15-20days Mevduat Karşı.

image003

 


Sorgulama