Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Hayatta aktif karbon filtreleri zorunludur

Aktif karbon filtre ekipmanı, içme suyu ve gıda suyu arıtması için gerekli ekipmanlardır. Bulanıklık <5 mm="" l="" sudan="" sonra="" cihazdan="" arındırılabilir,="" açık,="" kuru="" alkol="" lezzetli,="" toksik="" olmayan,="" steril,="" kokusuz,="" doğrudan="" ham="" su=""> Arıtılmış su ulusal içme suyu kalite standartlarına uygundur.

Su rengini, koku ve cıvayı, kurşun, kadmiyum, çinko, demir, manganez, krom ve diğer ağır metalleri uzaklaştırmak için aktif karbon filtre, aynı zamanda arsenik, hidrür, sülfür, klor ve diğer polimer bileşiklerini ve stronsiyum, radyum ve diğer radyoaktif maddeleri de çıkarın su bakterilerini ve E. coli'yi ve diğer karsinojenleri çıkarmak ve öldürmek için kullanılan materyal. Yaşayan su, gıda, içecek, ilaç, kimya ve diğer endüstriyel su arıtma ideal su temini ekipmanı var mı.

Aktif karbon filtre yapısı basit, kolay çalıştırma ve bakımdır. Daha yüksek su kalitesini gerektiren ancak restoran, otel, askeri birlik, istasyon ve terminallere de uygulanan gıda, içecek, kimyasal ve diğer işletmeler ve kurumlar için geçerlidir. Endüstriyel su ve evsel su temini ekipmanı olarak.

Aktif karbon filtresi, kullanıcıların çoğundan öğrendiğimiz derslerin tasarım ve imalatıdır, orijinal suyu ve kanalizasyon yönünü değiştirerek suyu daha iyi hale getirir, kullanıcıların çoğunluğu tarafından daha fazla memnuniyetle karşılanır.