Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Hava Filtresi Filtrasyon Verimi Standartların uygulanması ve hava filtresi sayısı

Tam anlamıyla anlaşılan hava filtresi, havayı süzmek için kullanılan ve hava filtresi olarak adlandırılan bir tür filtredir. Öyleyse, bu tür bir filtre hangi bilginin doğru bir şekilde kullanılabilmesi için iyi bilinmelidir ve aynı zamanda da iyi sonuçlar alınmasını ister? Aşağıda, bu sorunu, bu tür bir filtre öğrenme ve anlayışını ele alacağız, böylece ürünün israf edilmemesi için iyi ekonomik faydalar sağlayacak şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

1. Hava filtresinin bir süre kullanıldıktan sonra kokusu var, sebebi nedir?

Hava filtresi, kullanım esnasında, havanın arındırılması amacına ulaşmak için havadaki toz ve parçacık katışkanlarını filtrelemektir. Kir içindeki hava, filtre malzemesinde kalır. Bu nedenle, filtrenin uzun süre kullanıldıktan sonra, filtre malzemesindeki kirler küfle karşı karşıya kalacak ve bozulacak ve bu da kokuya neden olacak ve hava filtresinde koku oluşacaktır. Bu nedenle, yukarıdaki problemlerden kaçınmak için düzenli olarak temizlenmeli veya değiştirilmelidir.

2. İlaç endüstrisinde, hava filtrelerinin kullanımı, yüksek çevresel gereklilikler mi? Ayrıca, HEPA filtresi nedir?

İlaç endüstrisinde, eğer bir hava filtresi kullanılıyorsa, çevresel gereklilikler için yüksek bir talep var. Bu yüzden, özensiz ve rahat olamaz. İşlenebilen, kuru, yüksek verimli bir hava filtresi olan HEPA filtre, borosilikat mikrofiberlerin laminatlı, ince tabakalarından yapılmıştır.

3. Hava filtresi verimliliği, referans standart nedir? Kesinlikle uygulamak istermisin

Referans ve standartların uygulanması olan hava filtresi filtresi verimliliği, bu iki GB / T14295-93 "hava filtresi" ve GB13554-92 "yüksek verimlilikli hava filtresi" dir. Dahası, bu iki kriter kesinlikle uygulanmalıdır. Özensiz olmamalılar. Dahası, havadaki kirliliklerin filtre materyalinde birikmemesi ve filtrenin kalitesini etkilemesi için periyodik olarak temizlemenin gereğinin farkında olmalısınız.

4. Hava filtresi, genel hava filtresi sayısı?

Hava filtresindeki hava filtrelerinin sayısı gerçek duruma ve gereksinimlere bağlı olarak bir veya birkaç olabilir. Rolü, havadaki zararlı yabancı maddeleri filtrelemek ve ardından qigong, pistonlar, piston segmanları ve valfler gibi bu bileşenlerin yıpranmasını ve erimesini ertelemektir. Http://www.inocofiltration.com/