Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Geri yıkama filtresi yükleme Not

Filtre özellikleri bahisler boru hatları, kurulumu ile filtre akışı gereksinimleri boru hattı, iki (veya daha fazla) filtre olabilir karşılamak değil zaman paralel olarak yüklenmesi veya sonraki filtre edin.

Filtre mümkün olduğunca düşük basınç giriş, etkisini korumalı sisteme yüklenmiş olmalıdır ve bu nedenle basınç kaynak yüklenmelidir.

Filtre serisi boru hattı sistemi yüklenmiş olmalıdır. Kesinti sırasında kesintisiz su sağlamak için bu bir yan yol içinde belgili tanımlık sistem ayarlanması önerilmektedir ve kesme Küresel Vana ithalat, ihracat ve filtre yan yol için ayarlamanız gerekir. Geri tepme riski olduğu bir kontrol vanası filtre çıkış yüklenmelidir.

Ne zaman seçim unutmayın bu otomatik kendi kendini temizleyen filtre akan su sıcaklık fazla olamaz.

Yükleme sitesi üç fazlı AC 380V ile güç frekansı (üç fazlı dört telli sistem). Kanalizasyon boru geri dönüş basıncı önlemek için 5 metre, fazla olamaz.

DC sistem dikkatleri filtre doğruluk, ön, basınç konularda dikkat aralıklı sistem denetim türü zamanlama.

Yükleme ortamı, su geçirmez, yağmur, nem dikkat makul seçimi.

Not: Geri yıkama sistemi uzun süre çalışmasını durdurur veya mevsimsel durdurur. Sistem durdurmadan önce korozyon inhibitörü uygun miktarda suya ve korozyon azaltmak ve sistemi korumak için tam su ıslak koruma tedbirlerinin evlat edinmek.