Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Ana filtre tipi filtre ve çeşitli endüstrilerdeki rolü

Çekirdek filtre, su arıtma cihazının ilk tercihidir, durmayan filtreyi farklı filtre gereksinimlerini karşılayacak şekilde yapılandırabilir, böylece çekirdek filtre uygulamalarını daha da genişletebilir. Su arıtma alanında kullanılan çekirdek filtrenin daha PP meltblown filtre, katlanır filtre, tel yara filtresi üç, doğrulukları, birçok seviyesi olduğu anlaşılmaktadır.

Yara filtre kartuşu filtresi, özellikle düşük viskoziteli, düşük safsızlık filtreleme için derin bir filtredir, yoğun petek yapısının dışındaki, yukarıda açıklanan gözenekli iskelet üzerinde spesifik bir proses hassasiyeti sargısına göre etkili bir şekilde uygulanabilen bir tekstil lif hattıdır. sıvı askıda katı maddeleri, partikülleri, pası ve diğer pislikleri çıkarın ve çok iyi filtrasyon özellikleri sergileyin.

Çekirdek filtre pp pamuk meltblown filtresi, filtreden yapılmış filtreyi alan ısıtma ve eritme, jetleme, çekme işlemlerinden sonra hammadde olarak toksik olmayan ve tatsız bir polipropilentir. Bu filtrenin üniform gözenek çapı, ince dış yoğun yoğun filtrasyon yapısı ve yüksek filtreleme etkinliği, asit ve alkali mükemmel özellikleri bulunduğu için asılı katıları, partikülleri, pasları ve diğer yabancı maddeleri etkili bir şekilde kaldırabilir.

Üstün kimyasal uyumluluğu ile katlanmış bir filtreye sahip çekirdekli filtre, asit, alkali ve organik çözücülerin derin filtrasyonuna elverişli olduğunda ve geniş alan, düşük basınç, kir tutma kapasitesi, servis ömrü Uzun, vb. Var ise Filtreleme doğruluğunun daha geniş bir seçimi.

Filtrenin çeşitlendirilmesi çekirdek filtrenin, çeşitli antibiyotikler ve diğer sıvı ön filtreleme için kullanılan ilaç, gıda ve içecek, petrol, elektronik, kimyasal ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmasını sağlar; alkol, maden suyu, içme suyu; Petrol sahasında su filtrasyonu; yüksek saflıkta su ön filtrasyonu; organik çözücüler, asitler, lye filtrasyonu ve benzeri çeşitli. http: //www.inocofiltration.com/