Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Filtre elemanını değiştirme

1.1 Zar filtre kartuşu düzenli olarak değiştirilmelidir. Eleman değiştirme çevrimleri aşağıdaki gibidir.

I. Güvenlik filtresi Su tüketimi eskisinden önemli derecede düşüktür veya mevcut basınç 50kpa'lık başlangıç ​​basıncından daha düşüktür, filtre elemanını üç ay içinde bir kez değiştirmesi gerekir.

II. Reçine filtresinin su tüketimi Öncekinden belirgin şekilde düşüktür veya mevcut basınç ilk basınç olan 50kpa'dan düşüktür, filtre elemanını üç ay içinde bir kez değiştirmesi gerekir.

III.Mikron membran filtrenin su tüketimi Önceden olduğundan önemli derecede düşüktür veya mevcut basınç, ilk basınç olan 50kpa'dan düşükse, filtre elemanını üç ay içinde bir kez değiştirmesi gerekir; genellikle filtre hassasiyeti 0,45 mikrona erişebilir.

IV.Pure su terminali membran sıvı filtrasyon sistemleri Su tüketimi eskisinden önemli derecede düşüktür veya mevcut basınç ilk basınçtan 50kpa daha düşüktür, filtre elemanını üç ay içinde bir kez değiştirmesi gerekir; genellikle filtre hassasiyeti 0,22 mikrondur.

图片2.jpg

1.2 Filtre kartuşu değiştirme

Kartuşun açma ucu üzerindeki plastik torbayı açın, contanın iyi durumda ve yerine oturup tutulmadığını kontrol edin. Contayı ve kartuş soketini ıslatmak için uygun bir ıslaklık (örn. Su) kullanın. Elin O-halkaya yakın ucunu tutması ve kartuş arayüzünü kartuş yuvasına dikey olarak sokması gerekir. Ardından kartuşların ambalaj çantasını çıkarın tüm kartuşlar yerine yerleştirilir. Ve sonra basınç tahtasını onarın, metal muhafazayı yerine takın. Http: //www.inocofiltration.com/