Ana sayfa > Haber > İçerik

Otomatik geri yıkama filtresi

Geleneksel filtre ürünleri, kirleticiler, kir tıkanma için savunmasız küçük bir miktar, filtre gerek sökmeye ve temiz bir parçası ve filtre ve filtre uygulamak için ham su ile birçok diğer eksiklikleri durumunu izlemek için üstesinden gelmek için ve otomatik olarak filtre otomatik temizleme ve kanalizasyon fonksiyonları ve su sistemi kesintisiz zaman kaynağı kanalizasyon Temizleme, filtre, otomasyon yüksek derecede çalışma durumunu izleyebilirsiniz. 3000um 10um çeşitli filtreleme gereksinimleri kapsayan, biz çok çeşitli su filtrasyon donanımları ile müşterilerimize sunmak.

Geri yıkama filtresi, çalıştırmak ve denetim herhangi bir dış enerji olmadan otomatik olarak temizlenebilir filtre, otomatik kanalizasyon. Sürekli akış backwashing, temizlik ve filtrasyon döngüsü sırasında ayarlanabilir, temizlik ve filtrasyon zaman varsayılan 10-60 / s, temizlik ve filtrasyon su kaybı hesaba sadece 0,08-0.6 için % süzülmüş su; ilâ 10-3000 mikron filtrasyon doğruluk; çalışma basınç kadar 1.0-1.6Mpa; Tek akış: 4-4160m ve ↓; / s.

Geri yıkama filtresi-ebilmek var olmak dikey, yatay, ters herhangi bir yerde herhangi bir yönde yüklü sanayi, tarım, Belediye güç, elektronik, ilaç, gıda, baskı ve boyama, inşaat, çelik, Metalurji, kağıt ve diğer için kullanılabilir Sanayi filtrasyon su.

Otomatik geri yıkama filtresi kullanılan endüstriyel su, deniz suyu, gıda ve ilaç ve emülsiyon rejenerasyon, yanı sıra su filtrasyon dolaşan diğer ışık kimyasal endüstriyel Atıksu, yağ, sıvı hammadde ve diğer filtrasyon atık işleme. Metalurji Sanayi ve petrokimya sanayi ve güç bitki su temini ve drenaj ve devridaim su sistemleri ve otomatik geri yıkama filtresi uygulama da giderek yaygın sıvı orta filtrasyon süreciyle ilgili, Çin'in modern Metalurji işletmeler sürekli döküm su sistemi, yüksek fırın su sistemi, yüksek basınçlı su sıcak haddelenmiş sistemleri, kazıma tanıtmak sistemleri emülsiyon ve Su sirkülasyon sistemleri, sıvı orta filtrasyon sistemleri kapalı otomatik geri yıkama filtresi kullanımının geniş vardır.