Ana sayfa > Haber > İçerik

Geri yıkama filtresi Temizleme özellikleri

a. otomatik geri tepme kanalizasyon filtresi kullanarak birden çok filtre, etkili filtrasyon alanı, basınç kaybı. Filtre alanına içe tasarlayıp alan 3 5 kere dışa aktarın.

d. otomatik geri tepme kanalizasyon filtresi tamir, kolay bakım: koymak bakım kuyu, kolay yükleme ve boşaltma filtresi kartuşu, geri yıkama filtresi

c. birden çok filtre kartuşu kullanarak otomatik geri tepme kanalizasyon filtresini filtre kartuş Temizleme yapısı, kesintisiz zaman temizlik su.

d. otomatik geri tepme kanalizasyon filtresi program denetimi: kullanıcı fiili duruma göre sistem parametrelerini ayarlamak gerekiyor.

e. geri yıkama filtresi gelişmiş kontrol sistemi: yüksek doğruluk ve göre işlem ve çalışma koşulları için su uyum kabiliyetini geliştirmek için onların moduna ayarlamak için farklı su kalite kontrol sistemi.

f. geri yıkama filtresi rahat kontrol: basınç / saat denetimi veya gerçek koşullar ve herhangi bir seçim, otomatik işlem; gereksinimlerine göre ayrı denetimi set manuel / otomatik transfer anahtarı, kontrol modu önceden ayarlanmış olabilir ve elektrik kilitli elde edebilirsiniz,

g. geri yıkama filtresi yerel kontrol, yerel işletme ve Uzaktan kumanda işlemi elde etmek için gerekli, uzaktan denetim geçiş yaparsanız ayarlanabilir.

h. çalışan durum çıktı, arıza alarm çıkışı ve otomatik geri tepme kanalizasyon filtresi işlevini güvenli ve güvenilir koşullarda kullanılan ekipman emin olmak için diğer işlevler yaptı geri yıkama filtresi

Geri yıkama filtresi filtre yeteneği, büyük akışı: büyük ölçekli kömür kullanımı mayın "akışı" filtre, yapısal kısıtlamalar nedeniyle, maksimum akış sadece 380 L/dak, filtre 800 L/dak kadar veya daha fazla büyük ulaşabilirsiniz. Tam otomatik filtre, filtre, tam entegre su işlemci, elektronik filtre geri yıkama filtresi yüksek filtrasyon hassas kazıma: geri yıkama filtresi filtreler, akış alanı, özgün basınç kaybı iki veya daha fazla grupları ile küçük, yüksek akım, elde edebilirsiniz yüksek hassasiyetli filtrasyon (25 m, 40 m), geleneksel filtre elde etmek zordur. Kirlilik derecesini ölçmek için geri yıkama filtresi: Filtre Pi bağlantı noktası, giriş akımı sonunda çıkış bağlantı noktası basınç göstergesi ile K1, K2, P donatılmış Po K1-K2 basınç, nicel tepki için filtre boyutu kontamine olmuş = görev kolay derecesi bir herhangi bir zamanda, herhangi bir ikincil işlevi geleneksel filtredir.