Ana sayfa > Haber > İçerik

Torbalı filtre avantajları

Torbalı filtre avantajları:

Kompakt, uygun ⑴ Torbalı filtre boyutu. Kurulum ve kullanım basit, kullanışlı, küçük ayak izi var.

⑵ çanta filtre yüksek filtrasyon doğruluğu, herhangi bir ince parçacıklar veya askıda katı madde, uygun filtrasyon 200 mikron ile 0,5 arasındadır.

⑶ birim filtrasyon alanı tedavi, filtrasyon direnci daha küçük, yüksek filtrasyon verimliliği daha büyük akış. Bir sıvı filtre torba filtresi işlevini maliyeti önemli ölçüde azaltabilirsiniz 10 kat filtresi, 5'e eşdeğer; Tasarım akışı 1 karşılayabilir ~ 500m 3 / s gereksinimleri, düşük maliyetli.

⑷ çanta filtre çok çeşitli anlamları,-ebilmek var olmak kullanılmış için kaba filtre, filtre veya iyi filtre; çerçeveli iyi filtre için karşılaştırıldığında aynı filtreleme etkisi söz konusu olduğunda filtre kartuşu ve diğer ekipman ile daha düşük yatırım maliyetleri, servis ömrü uzun ve düşük maliyetli avantajlar filtre. ⑸ yüksek filtrasyon doğruluğu, filtrasyon kapasitesi, düşük maliyetli, yüksek verimlilik ve benzeri ile.

⑹ sıvı torbası filtre Hayır temiz, Değiştir sıvı filtre torbası tamamlanan 30 saniye içinde uygun ve kurtarmak zaman ve emek tasarrufu olabilir.

⑺ sıvı torbası filtre özellikleri, alçak basınç, yan-giriş, üst bileşeni, çoklu çanta, yatay vardır.

⑻ Tek çanta filtreler: No 1 makine, No 2 makine, No. 3 makine, No 4 makine, No 5 makine. Farklı akış filtrasyon gereksinimlerini karşılamak için çanta filtre ⑼. ⑽ çanta filtre malzemesi paslanmaz çelik SUS304, SUS316, SUS316L içerir.